New Posts New Posts RSS Feed - pijem samo bcaa...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pijem samo bcaa...

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2017 at 20:21
Warrior, ne samo to, nego imam osjećaj(ne znam kako vi) da postoji općenito negativan stav prema kretanju općenito. Ako čovjek odluči redovito koristiti stepenice umjesto dizala gleda ga se kao čudaka. Još je gore ako poslije osmosatnog radnog dana opali pravac u teretanu, a ne pred televizor...To je čudno i ludo, a sjediti po cijele dane ne da nije čudno, nego je, dapače, poželjno.
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2017 at 21:48
Justanyone,slažem se. Ja živim u takvom kraju da nitko nije čuo za f od nekakvog fitnessa...trčim kroz selo,baba me gleda ko da sam totalno sišao s uma...nagovaram jednog prijatelja da otiđemo malo u šetnju,imamo tu krasne brežuljke i šume,kaže upravo to šta ste naveli gore,radije ću sjesti tu u parku na klupicu...i onda kad mi se žali nakon 15 satnog sjedenja da ga sve boli onda bi ga poslao u tri p...m... i tako ga izvrijeđao da bi završio na hospitalizaciji...ali, "unutarnji mir" :)
Mene najviše boli kad neko doživljava 10000 koraka dnevno kao puno...žalosna su ovo vremena,žalosna :'(
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2017 at 22:37
Baš to, evo baš to. Imam i ja kila viška, ali brate mili, kad čujem da je nekome 10000 koraka puno, pa to je jedna malo dulja šetnja. Ispada da ni to nismo u stanju danas. Ali me zato svi gledaju kao luđakinju kad svugdje hodam pješice i ne koristim lift. Jer što će mi to, da se ne bi ne daj Bože zadihala...
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2017 at 15:13
Ovaj korumpirani svijet koji ne gleda na zdravlje i blagostanje pojedinca nas je porobio bez lanaca. Zavezani smo za urede,gadgete,TV uređaje,mobilne telefone koji nam projiciraju elemente naših komfortnih zona-hranu,odmor,stvarčice da nam olakšaju život itd. itd. i na taj način nemamo pravog dodira sa stvarnošću. Da se nedaj Bože dogodi rat,neka prirodna katastrofa ili bilo što takve prirode,većina ljudi nebi bila u stanju niti podnijeti tu tranziciju iz komforta u malo opasniji sustav i na tome bi izgubili živote. Jako,jako puno ljudi bi stradalo jednostavno zato što zanemaruju svoj organizam i biologiju i ne rade u skladu sa svojim tijelom,većinom slušaju mozak koji bi ionako najrađe da se ne miču iz kuće i da jedu junk. Treba samo malo volje da se uvidi u moć relativno dobrog kretanja i relativno zdrave hrane,premda i jedno i drugo je u današnje vrijeme jako,jako relativno. Ali da,da svi pješače 1 sat dnevno te da izbace samo procesuirani šećer iz prehrane,ne 100%,ali 90% vremena,već bi bilo olakšanja i jako velikog napretka.

"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2017 at 16:06
i gadgeti su stvarnost a da se desi rat boli me k ionako sam u irskoj 😂
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2017 at 16:54
Srećo moja,ako se desi rat ode u pepeo i Irska i Europa i pola svijeta...vojna industrija je "malo" uznapredovala zadnjih
desetljeća...a to da te boli k jer si u Irskoj to je tipični balkanski zatupljeni mentalitet,boli me k**** nije moje pa nema veze,a kad bude tvoje onda diži na noge cijeli svijet...
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2017 at 20:49
jucer opet radio noge.... danas teako idem uz stepenice imao tempwraturu ujutro glava bolila.... zasto tolika bol nakon treninga nogu.... nisam se pretrenirao
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2017 at 13:52
Pij puno vode i uzimaj elektrolite. Unašaj soli.
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2017 at 14:13
ima li veze sta ugl kasno treniram.... pa dodjwm doma nazderem se tune ili posnog sira pa zaspem....

Edited by -sly- - 23 Svibanj 2017 at 14:13
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2017 at 14:15
bdw noge su mi evo nakon skoro 3 mj teretane ojacale tj prosirile osjetim nogavice od traperica na bedrima.... 😎 jedva cekam da vidim sta ce bit ili iduca 3 mj
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2017 at 16:01
nema veze to sly...samo naprijed!
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.