New Posts New Posts RSS Feed - Za hamm-a
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Za hamm-a

 Post Reply Post Reply
Author
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Za hamm-a
    Posted: 28 Rujan 2008 at 15:40
 Evo kao što i sam naslov kaže pitanje za hamm-a, i to onog tipa na koja je alergican al pošto cijenim njegovo mišljenje, a u dilemi sam htio bi njegovo mišljenje...moram uzet proteine jer mi je weiderov premium whey pri kraju.Uzet cu sigurno ili ON-ov ilielite whey od dymatizea...znam da nema neke razlike(osim male u cijeni), pa me cisto zanima preporuka...tnx
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2008 at 16:23
Nekako me prođe alergija kad vidim tako lijep uvod u pitanje

Egocentrizam na stranu, ovako je stanje:
-koji god da uzmeš neceš pogriješiti, pogotovo ako se radi o velikom pakiranju. Elite whey je nekako klasik među wheyom, no sve popularniji je i Optimumov, tako da se jedino vodi onim što ti je isplativije jer su obje firme pouzdane i koji ti je od ta 2 dostupniji.


You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2008 at 21:21
 tnx care...     znaci past ce elite whey...
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2008 at 01:47
 ja uvijek taj kupujem... probala sam ih par ali mi nisu odgovarli.. nekak mi je ovaj the best 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.