New Posts New Posts RSS Feed - Vapaj za pomoć!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vapaj za pomoć!

 Post Reply Post Reply
Author
Borg_2nd View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Borg_2nd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vapaj za pomoć!
    Posted: 16 Ožujak 2017 at 12:00
Pozdrav ekipa,

iz BH sam, mali grad Tešanj. Bio sam aktivan forumaš ovdje prije par godina, kada sam se aktivno bavio bb i spremanjem za bine, tada kao neženja. Sada sam se ponovo registrirao na form, jer mi treba pomoć ljudi koji su zastranili kao ja. Godinama sam aktivni sportista i uživam u teretani i fitnessu, jedan od životnih poroka, ali kako sam se oženio i sa hrpom drugih obaveza, sport, zdrav život i ishranu sam totalno zapostavio.

Pokušavam pronaći vrijeme i način da se ponovo posvetim sebi. Sada treniram svega jednom sedmično, ishrana mi je užasna i motivacija ravna 0.CryCry

Treba mi pomoć ljudi koji su doživjeli isto i uspjeli se isčupat iz toga.Ouch

Lijep pozdrav ekipa, i drago mi je što sam ponovo dio vas...Big smile

pozz
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2017 at 15:20
Probat ću Vam pomoći...ja kad sam prije par mjeseci zapao u krizu,niti mi se treniralo,niti mi se jelo zdravo,jednostavno sam zablokirao i to su bili totalno psihološki razlozi...ako imate problema nekakvih koji Vas muče,porazgovarajte s nekim i nastojte ga riješiti.
Super stvari koje se događaju kad jedete "zdravo" i vježbate više puta tjedno:
1.Osjećate se ispunjeno
2.Osjećate se dobro psiho-fizički
3.Izgledate super
4.Zdraviji ste
5.Osjećate se mlađe
6.Kosti i mišići su jači,manje sala
7.Bolje kardiovaskularno zdravlje
8.Bolji imunitet-manje vremena kod doktora
9.Osjećate se pobjednički
10.Daje vam energiju

Ima još puno toga,ali ovo je sumiranje nekakvo...vježbajte i jedite zdravo da ne biste oboljeli od svakakvih bolesti,od pretilosti,tipa 2 dijabetesa,metaboličkog sindroma,bolesti srca i krvnih žila,da dugo živite i uživate u starosti...

Ori Hofmekler je u jednom live razgovoru izjavio da ljudi imaju mogućnost živjeti 120 godina,ako kvalitetno programiraju svoje gene i sami se programiraju na dug život!
Lijep pozdrav,nadam se da sam pomogao!
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.