New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima koliko vas ima!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima koliko vas ima!

 Post Reply Post Reply
Author
Black lady View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Black lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima koliko vas ima!
    Posted: 07 Ožujak 2017 at 15:46
Pozdrav raja, redovno citam vase komentare i hvala vam na korisnim informacijama, savjetima, motivaciji i pozitivnoj energiji koju nesebicno dijelite sa drugima. Smile 

Naime, potakli ste me da se pomaknem sa mrtve tacke nakon skoro tri godine stagniranja kada je kilaza u pitanju . Clj mi je skinuti 10 kg  do 7.5.2017., smatram to realnim ocekivanjem koje se moze realizovati unutar dva mjeseca. Ovaj forum ce mi sigurna sam biti od velike pomoci, kako u samoj motivaciji tako i u upijanju novih korisnih saznanja, tako da se nadam da vam 7.5.2017. u nedjelju postavljam slike, pa nazovimo je, transformacije. Big smile
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2017 at 14:46
Pozdrav i dobrodosla...
10kila u dva mjeseca, nikako nije mali "poduhvat", ali nije nesto sto se ne moze postici.
Dobro je da imas zadani cilj, samo ustraj u njemu!


Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.