New Posts New Posts RSS Feed - Kako skinuti trbuh ?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako skinuti trbuh ?

 Post Reply Post Reply
Author
ne_tko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2017
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ne_tko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako skinuti trbuh ?
    Posted: 03 Ožujak 2017 at 13:09
Pozdrav,dakle imam problem. Prije mozda godinu dana jedno vrijeme pio sam puno mlijeka i sve mi otislo u trbuh i u noge pa sam se udebljao.

Sad oko 3 tjedna svaki drugi dan trcim ali bas i ne vidim pomaka. Na prehranu ne pazim previse, kad radim popodne jedem 3 puta dnevno, kad radim ujutro oko 4 puta.

Imam oko 60 kg,visina mi je oko 180 cm, u rukama i inace sam dosta mrsav,samo mi se trbuh udebljao i to mi je problem.

Mozete li mi molim vas dati neki savjet kako da izgubim taj trbuh ? Ako netko zna neke videe vjezbi neka slobodno stavi link.

Citao sam malo o HIIT metodi trcanja pa sam mislio to probati, valja li to za skidanje trbuha? 

Evo i slike

http://imgur.com/a/8jFzC


Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2017 at 18:48
E moj netko,ti si skinny fat,sjedilacki nacin zivota,hrana koja potice lučenje estrogena,nedostatak testosterona,a zapravo premala kilaza...moras nabiti misicnu masu i to ti je jedini izlaz...dizi utege,radi vjezbe s vlastitim tijeom,jedi dosta bjelancevina i jedi DOSTA hrane,al ne ovih sranja neg prave hrane...i nemoj mi slucajno raditi trbusnjake u nadi da ce trbuh nestati jer gubis vrijeme,misicna masa je rjesenje a ne vjezbe za trbuh...HIIT metoda je super ali moras izgraditi nekakvu spremu prije neg krenes s takvim stvarima,kardiovaskularni trening je potreban svakome ali nemoj nizati sate i sate cardia u nadi da ce trbuh nestati,ja sam bio cardio fanatik pa nisam dobio zeljene rezultate...zapamti,trening s otporom i jedi zdravu hranu,izbaci bijelo brasno,procesuiranu hranu,slatkise,salame,mlijeko(barem na neko vrijeme ali jako je bogato estrogenom),uglavnom secer i lose ugljikohidrate...PRIHVATI PROTEINE,MASTI,POVRĆE,Voće,dobre ugljikohidrate poput krumpira,kvinoje,zobi,batata,smeđe riže i postat ćeš zvjerka. Nemoj se zanosit s kardiovaskularnim treningom,samo kazem.
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
ne_tko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2017
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ne_tko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2017 at 19:54
hvala ti. prvo sam mislio skinuti trbuh jer mi to najvise smeta. danas cu probati sa HIIT trcanjem pa cu vidjeti kako ide. vec jesam u ok kondiciji jer zadnja 3 tjedna trcim redovito. znam da trbusnjacima ne mogu skinut trbuh pa i zato niti ne radim. bilo bi super ako netko zna jos neke vjezbe pa da podijeli link i da mogu kod kuce vjezbati jos :)
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2017 at 14:53
kolega Warrior98,

dao ti je veoma konstruktivan odgovor,
prehrana je defitinitivno kljuc,
ali naravno i vjezbanje/povecanje misicne mase.

U tvom slucaju, trcanjem i losom prehranopm ces radit zapravo samo kontra produktivno,
i vrlo vjerojatno gubit i to malo misicne mase sto imas!
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.