New Posts New Posts RSS Feed - Mišljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mišljenje

 Post Reply Post Reply
Author
yoga.girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2017
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yoga.girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mišljenje
    Posted: 02 Ožujak 2017 at 14:22
Imam pitanjce za sve one koji su iskusniji i koji znaju puno više o meni o vježbanju, prehrani, mršavljenju, povećanju tjelesne mase i sl. Heart

Malo sam "zabrinuta". Cry

 U svojoj okolini imam primjer gdje je osoba počela vježbati (što podržavam)  Thumbs Up kako bi se vratila u prijašnju formu. Također, počela je pravilno jesti i paziti (po mom mišljenju i previše) na prehranu Thumbs Down. Tuna, piletina, posni sir i sl. Svaki dan vježba po sat, sat i pol intenzivno te namjerava krenuti i u teretanu. WackoUz vježbanje pije i proteine kao dodatak prehrani. Čini mi se da osoba stvarno zna što radi, ALI koliko je to uistinu zdravo? Odnosno, koliko je zdravo ne jesti raznoliko nego se ograničiti na 10 namirnica. Koliko je pametno i koliko je dugoročno moguće da će osoba svaki dan vježbati toliko intenzivno i hoće li se to vratiti odmah čim prestane.... I ti "napuhani" mišići pretvoriti natrag u salo ili?...Shocked Također, zanima me ukoliko počne uzimati dodatne testosterone što to znači i je li to zdravo, korisno, poželjno ili što već.

Vjerojatno vidite moju zabrinutost i zbunjenost ConfusedEmbarrassed i zbog toga ovo nisam znala gdje točno smjestiti na forumu :)
Back to Top
jasna781 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jasna781 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2017 at 16:47
Podržavam pozitivnu promjenu :) ograničavanje na doslovno 10 namirnica, na dulje vrijeme nije preporučljivo, i vjerojatno će osobi dosaditi, ali ako su svi mikro i makronutrijenti uneseni u tijelo ne vidim problem. :) Svakako ako je zaista riječ o neraznolikoj prehrani preporučam unos nekog multivitamina tipa AlphaMen od Myproteina. Što se tiče kilograma/sala, ono će se vratiti jedino ako unos hrane ostane isti, a aktivnost se smanji. Sve je pitanje odnosa unesenih i potrošenih kalorija. O unosu testosterona nisam upućena, ali osobno se sa hormonima ne bih igrala.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.