New Posts New Posts RSS Feed - Liposukcijska Dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Liposukcijska Dijeta

 Post Reply Post Reply
Author
Jankey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jankey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Liposukcijska Dijeta
    Posted: 18 Veljaca 2017 at 11:43
Pozdrav. Zanima me ima li neko iskustva sa ovom dijetom. Radi se o liposukcijskoj dijeti. Imam 20 god. 183 cm i 95 kg. Cilj mi je skinuti kilograme.
Evo po autoru kako bi otprilike trebao izgledati jelovnik :

"Dakle, konzumira se zdrava hrana bogata belančevinama, što uključuje meso, punomasni sir, jaja,, mleko, odnosno sve ono što su jeli naši preci.

Doručak je lagan. To može biti omlet sa sirom ili neki smoothie
Ručak može biti pohovano belo meso i neka salata od svežeg povrća.
Večera se ne preskače i ohrabruje se, što je suprotno svim očekivanjima i svemu onomo što mislimo da zanmo o dijetama. Kenan Madnara smatra da je najbolje vreme za večeru između 18-22 sata i tada može da se konzumira oko 200 g mesa ili ribe .

Svako jutro pijete limunadu bez šećera
Svake večeri pijete šoljicu čaja za probavu
Obavezno pijete 2 litra vode dnevno
Možete piti kafu, limunadu, čaj bez šećera između obroka
Kada ste baš gladni, jedina namirnica kojom možete prevariti glad su sveži krastavci.
Probiotik koji će održati zdravu mikrofloru u crevima
Multivitaminske tablete, do 2 dnevno
Omega 3 masne kiseline" - eto copy-paste jedan dio sto sam naisao.

Zanimaju me vasa iskustva da li je dobro osmisljena ova dijeta da li ce biti vidljivi rezultati ako se budem pridrzavao naravno uz lagani kardio za pocetak
.
I jos me zanima da li je bolje uzeti fat burner ili nakupovati za te pare jaja i mesa da se ima proteina :D



Edited by Jankey - 18 Veljaca 2017 at 11:53
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2017 at 17:57
Buuuraz,ODJEBI DIJETU i promijeni LIFESTYLE LIFESTYLE JE VJEČAN a dijeta PRIVREMENA...uz ovakvu prehranu na dijeti kao prvo umrijet ces na zahodu od samih bjelancevina a druga stvar NEMOJTE MI IC NA DIJETE pa ljudi dragi ovo je naiskreniji savjet i najdobrocudniji sta moze biti nemojte se J+++T sa dijetama i sa Yo Yo efektom,to vam netreba!!!!!!!!!!

"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2018 at 22:35
Ja nikada nisam bila za dijete, uvijek sam se vodila jedi kvalitetno i treniraj kvalitetno, odmaraj kad si umorna.S time sam super išla i bila jako zadovoljna, ali kad je došla ova dijeta činila se zanimljivom i odlučila sam ju isprobati kao i sve ostale što sam probala. Ova liposukcijska stvarno daje rezultate jako brzoi nije naliko ostalim dijetama da gladuješ. Naravno problem je isti, kad se vratiš staroj prehrani vratit ćeš sve nazad. Mislim da osobe sa prekomjernom težinom mogu odraditi jednu fazu i vidjeti kako im se čini, ako im odgovara zašto ne, a ako ne, jbg samo kvalitetno jedite i to je to
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2018 at 10:08

Nisam proučavala rad dotičnog ali sam se instiktivno namrštila kad sam ga vidjela i čula za njegov " one size fits all" pristup, kako se u narodu kaže jel

Kratko - svatko ko promovira jedan pristup za svih kao najbolji način, za mene je netko od koga se treba okrenut ili ga bar uzet pod upitnik, odnosno izvući iz njega ono dobro, a odbacit nepotrebno i moguće štetno. Sigurno da se neki dobri elementi mogu pronaći, kao uostalom i u svakoj toj dijeti koja neke osnovne postulate zadržava istima (a u tome i je bit - svugdje je povrće u igri i manje više izvori proteina kao osnova). Ali, kao što lucija u postu iznad kaže.....


Originally posted by lucijaprsa12 lucijaprsa12 wrote:

Naravno problem je isti, kad se vratiš staroj prehrani vratit ćeš sve nazad.



Uostalom, ma kako mi uopće više možemo jesti kao naši preci...kao naši stari...di su ta vremena ljudi, di je ta hrana, di je to tlo i zrak i stanje u glavi...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2018 at 17:07
Mišljenje nutricionista o liposukcijskoj dijeti možete pročitati na ovom linku:



Edited by Zoki - 21 Lipanj 2018 at 17:08
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2018 at 11:31


Već se sad manje spominje po tv-u...za koji mjesec ćemo zaboravit na to, kao i na svaku drugu dijetnu famu...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.