New Posts New Posts RSS Feed - Problem sa mršavljenjem
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Problem sa mršavljenjem

 Post Reply Post Reply
Author
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Problem sa mršavljenjem
    Posted: 13 Sijecanj 2017 at 15:38
Pozdrav,
nije ovo jedan od onih klasicnih "kako" vec mislim da stvarno imam problem...

Prvo da opisem malo stanje... :) ... imam 28 godina i visok sam 198 cm. Težim cca 115 kg. Ima me, rekli bi KO OD BRDA ODVALJEN... nisam DEBEL, cak ni nemam toliko droba, najvise imam BOKOVE...
14 godina sam bio plivac, uvijek sam imao lagano naglasene te vrazije bokove, ali kako sam visok nije dolazilo do izrazaja. Kada sam prestao trenirati sa 19 godina, poceo sam se naglo debljati, i ne, nisam poceo jesti više, jeo sam potpuno zdravo, male kolicine, 5-6 puta dnevno. Ali, debljao sam se. Otisao sam napraviti test intolerancije na hranu, i otkrio da mi smeta psenica, mlijeko, kupus, zelena salata... Istina, i nakon testa nisam se bas drzao toga da ne jedem ono sto mi smeta... i nastavio sam se debljati, iako sam trenirao, trcao skoro pa svaki dan po sat ipo vremena...i dalje kilogrami su rasli...
Prije tri godine sam izbacio svu prehranu koja mi smeta, i kroz par mjeseci sam izgubio 10 kg, iako nisam nista trenirao. ali (!!!), to je potrajalo godinu dana i ponovno bih tu i tamo kriomice pojeo nesto di ima psenice (da, psenica mi je bolna tocka) i vratio sve kilograme natrag. I sad od 9. mjeseca 2016. godine, tri puta tjedno idem u teretanu (radim treninge jako kvalitetno i viskogo inteziteta, jer jako se dobro razumijem u TRENIRANJE), radim 60 min sa utezima, pretezno PIRAMIDE (znaci obicno 5 serija po 8-10 ponavljanja, ali kilograme po principu piramide), ne koristim nikakve sprave, vec sve samo bucice, šipka, mrtvo dizanje, cucnjevi, vlastita kilaza i sve ostalo kako ide... Jako intezivno, sa jako malim pauzama, i nakon utega 20-30 minuta trcanje na traci (min nagib 2%, brzina oko 8.5 km/h). Hranim se zdravo, i dosta sam dobio na definiciji, osjecam to i na tricepsima, bicepsima, latovima, trapez, prsa sve je to super... ali i dalje imam veliki udio masnog tkiva, tocnije SALA. Koje ne opada, ne gubim nista na kilazi... kili su cak i veci (znam da su misici tezi nego salo), znaci, ne znam sto da cinim da bi izgubio salo... ??? Stvarno intezivno i ispravno vjezbam, cak sam zadnjih misec dana umisto 5 obroka smanjio na 3... znam da je to lose, ali tija sam vidit oce bit kakave promjene ali nista... Ima li netko nekakav savjet, ako triba jos koja informacija, rado cu dati...
Hvala
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2017 at 16:49
Pozdrav,

jesi li ikako radio kakve pretrage krvi da vidis kakvo je stanje sa tijelom?
Mozda jednostavno imas nekakav poremecaj hormona!

Kako ti prehrana izgleda?

Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2017 at 17:57
Nisam radio krvne pretrage... osim test intolerancije.
A prehrana... prvi dio dana UH:
Dorucak zobena, saka oraha, malo grožđica i jogurt. Međuobrok neko voce ili mix bajama/grozdica/indijskih oraha. Rucak piletina pretezno sa kuhanim krumpirom ili rizom sa povrcem ili riba itd. Drugi međuobrok nakon treninga je pileca prsa pecena ili neko meso peceno. Večera je tripa 4 jaja sa svjezim sirom ili tunjevinom. Uglavnom takve varijCije
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2017 at 13:37
Odi kotrolirat štitnjaču, ona je najviše povezana s time. Probaj jesti što obilniji doručak i prema kraju dana smanjivaj, ja npr jedem za doručak: 50g šunke 2 jaja, 120g grčkog jogurta 20g chia 20g lanenih sjemenki pola banane ili proteinske palačinke i 40g zobenih sa pola banane, kombiniraj tako, treninge probaj isto izmijeniti ako si do sada radio HIIT utorkom i petkom od sada radi ponedjeljkom i srijedom, moraš si ponovno probati ubrzati metabolizam, i nastavi jesti 4-6 obroka,

javi se na mail [email protected] za bilo kakva pitanja
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.