New Posts New Posts RSS Feed - Moj plan prehrane -molim savjet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj plan prehrane -molim savjet

 Post Reply Post Reply
Author
Just_me0409 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Srpanj 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Just_me0409 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moj plan prehrane -molim savjet
    Posted: 18 Srpanj 2016 at 18:13
Evo napokon i ja nesto pisem. Od kad znam za sebe mucim muku s viskom kg, trenutno imam26 god, 177 cm i cca 69 kg, i visak masti na trbuhu.
Moj plan prehrane je vise manje ovaka (ali potrebna mi je pomoc dali su vecera i obrok prije spavanja; odnosno nakon treninga ok ili sto poboljsati. HVala unaprijed!!!)
Uglavnom moj dnevni raspored -dorucak u 6.30, radim posao u autu, odnosno vozam se okolo tako da je medjuobrok kad stignem, otprilike 10, rucak kad dodjem doma, ovisno o poslu; od 1 do 3.30, vecera najcesce prijr trrninga, u 6 posto je trening u 7, i onda obrok nakon treninga, ili u 9 ili u 10sati. Treninzi su umjerenog intenziteta i raspored treninga nikad nije isti. Trudim se da bude 3 puta tjedno + svaki dan min 45 min setnje s psima
Moj plan prehrane (nastao kombinirajuci sve vase postove, savjete i ideje) -1500 kcal (pokusavam)
Dorucak:
1. Zobena kasa (casa zobenih)+ casa pola vode pola mlijeka, cimet, zlica meda, jusna zlica kokosovog brasna
2. Kajgana od 2 jaja + 100g zrnatog sira + 20g pecenice
(Dorucak jedem ovisno sto mi se jede to jutro; slatko ili slano)

2. Meduobrok
Saka orasastih (bademi ili suncokretove sjemenke) + kava tu i tamo, cessce tu nego tamo
Neke dane, ako mi je rucak kasnije, nakon 2 sata ponovim medjuobrok.
P.S. jedem dok vozim

3. Meso (piletina jer ne jedem nista drugo, cca 100\150g) plus povrce (tu sse ne ustrucavam, izbjegavam krumpir) ili riba (riz,pasta i krumpir rijertko)

4. Obrok prije treninga (vecera)
Eeee tu je sad problem posto cesto nisam ni gladna i onda mi je tesko smiksati nesto, pojedem malo i ogladnim na treningu
Najcesce se natjeram - tuna (pola konzerve) + zrnati (cca50g) + kiseli krastavci i to sve u tortilju; zrnati (100 g) + 25 g indijskih ili nekih drugih orasastih, a ako mi se jede smiksam si zrnati + proteini + voce

5. Obrok nakon treninga (prije spavanja)
I tu je problem
Najcesce pojedem saku orasastih, ako je trening bio malo jaci i ako mi tijeko trazi popijem shake, ili si smiksam zdravi vocni jogurtic (zrnati, banana, zaledjeno sumsko voce)

Znam da neke stvari ne funkcioniraju, a i ja sama ne mogu uvijek jesti isto, a na zalost jakomalo sam kuci i tesko mi je uhvatiti vremena i nakuhavati si hranu unaprijed.
Ako moze koji savjet da nesto promijenim ili ne promjenim; ili jos koja ideja sto jos jesti umjesto necega bila bi JAKO ZAHVALNA!!!!!!


HVALA!!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.