New Posts New Posts RSS Feed - Bolu u bicepsu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bolu u bicepsu

 Post Reply Post Reply
Author
zokasthlm View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2016
Location: Stockholm
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zokasthlm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bolu u bicepsu
    Posted: 10 Svibanj 2016 at 20:12
Pozdrav, imam jedan veliki problem svaka pomoc i savjet je dobrodosao/la :) Poceo sam ici u teretanu prije malo vise od dva mjeseca, no prije 4 tjedna sam primijetio na desnom bicepsu malu nepravilnost, kao malo udubljenje na njegovom samom pocetku (iznad lakta). Kasnije prilikom treninga je to bilo dosta vece i na oko vidljivo, osjetio sam malu bol tada. Sljedeci trening bicepsa je bio katastrofa, ogromna neugodna bol u bicepsu, osjecaj kao da se biceps pokidao na tom mjestu. Tada sam napravio stanku 3 tjedna, nisam išao u teretanu, ali kad sam opet otisao isto, bol je manja ali jos uvijek postoji, i u odredjenim pozicijama ruke jos uvijek se moze primijetiti crta ili udubljenje na bicepsu. Molim vas za neki savjet, sta da radim, moram li posjetiti doktora? Unaprijed se radujem i zahvaljujem na vasem odgovoru :)

Back to Top
Pikachu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pikachu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2016 at 20:31
Moguce je da imas giht ili neku deformaciju. Mislim da si odmah trebao posjetiti doktora cim si uocio to pa da dobijes strucno misljenje.😊
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2016 at 17:34
Originally posted by Pikachu Pikachu wrote:

Moguce je da imas giht ili neku deformaciju. Mislim da si odmah trebao posjetiti doktora cim si uocio to pa da dobijes strucno misljenje.😊

Imas li ti pojma sto si uopce napisao? Ili zaista nemas, ili si fulao temu.

zokasthlm
ja se ne bih salio i svakako bih posjetio ljecnika, moguce da je rijec o rupturi misica, tj. po opisu koji navodis cini mi se da je tako.
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
awergaew View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Svibanj 2016
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote awergaew Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2016 at 23:31
ovo za giht isto po meni zanemari,mozda je covjek falio u najboljoj namjeri ali po meni izjavio cistu glupost...obavezno otidji kod lijecnika,to vjeroajtno tribas na UZV pogledati moze biti ruptura misica,moze biti tetiva bicepsa i tako te stvari...ali najbolji lijek za te stvari dok vec ne ides lijecniku ti je krioterapija ili ti ga ,masaza ledom nekoliko puta dnevno.mozda neces cudo napraviti s tim,tj neces sigurno ali ces barem malo ubrzati oporavak
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.