New Posts New Posts RSS Feed - Potkozno masno tkivo ili visak koze
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Potkozno masno tkivo ili visak koze

 Post Reply Post Reply
Author
mmkk View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mmkk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Potkozno masno tkivo ili visak koze
    Posted: 09 Svibanj 2016 at 19:52
Imam mlohavo tijelo( prsa i donji dio trbuha)! Kako prepoznati je li riječ o potkoznom masnom tkivu ili visku koze?
Slijedeća je situacija: Visok sam 183 cm, 24 godine. U ožujku 2014. godine imao sam 100 kg i bio sam poprilicno mastan, te krenuo na rigoroznu dijetu, te sam do 10-og mjeseca 2014. skinuo na 70 kg, i to sam manje-više držao sve do svibnja 2015-e. Nakon toga sam počeo raditi, sjedilački način života, i nekako sam izgubio motivaciju za vjezbanjem! Počeo sam opet malo nezdravije jest (ali ne pretjerano!). Nakon nove godine krenuo sam raditi vjezbe snage kod kuce, teretana mi je daleko, i manje-vise sam regulirao prehranu(iako sam mogao i bolje!). Danas se vagnem i imam 83 kg!

Dakle: 3/2014 = 100 kg
10/2014 = 70 kg
5/2015 = 70 kg
5/2016 = 83 kg

U ovih 13 kg dobio sam nešto mišićne mase ali i novih masnoća, tako da neznam ni ja na čemu sam. 
Bojim se da mi se kilogrami ne vrate!

Kako da znam jel sam mlohav od objesene koze, ili potkozno maseno tkivo? Da li da krenem sa kardiom ili vjezbama snage, ili kombinirano? Naravno u reguliranu prehranu?
Savjeti,neki linkovi programa?
Cilj mi je imati što je vise moguće lijepši i zategnutiji torzo!

  


Edited by mmkk - 09 Svibanj 2016 at 19:56
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2016 at 23:37
Uhvatis kozu sa vanjske strane sake ili sa unutarnje strane na podlaktici, i vise manje to sto imas medu prstima je debljina koze... Kazem vise manje, jer jer koza negdje na tijelu malo deblja, negdje malo tanja.
Ali generalno to je to, sve sto se deblje od toga nalazi pod prstima je salo/voda.

Nisi napisao nikakve detalje, ni kako si trenirao, kako treniras sada, kako se hranis sada, kako si se hranio kada si izgubio tolike kg. itd.

Generalno, ovisno o tome koliko mozes da ispostujes treninga tjedno.

Za pocetak mozda najbolje 3x tjedno nekakav full body sa utezima u trajanju od 45-60min.

Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.