New Posts New Posts RSS Feed - pozz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozz

 Post Reply Post Reply
Author
Maraton Runner View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maraton Runner Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozz
    Posted: 29 Ožujak 2016 at 13:40
Pozdrav,

imam 44 godine, 189 cm i 100 kg...Cijeli život se bavi sportom a unatrag 9 godina bavim se rekreativno trčanjem. Dakle, kako u avataru piše, trčim maratone (pretežno polumaratone jer ih ima više kroz godinu)...da, s mojom kilažom i to se može uspješno svladati.
U Hrvatskoj postoji cestovna i planinska amaterska liga u kojoj se može svatko natjecati amaterski.T akođer, postoji i sve više škola za trčanje.
Eto....toliko od mene zasad....Tko želi nešto pitati- može slobodno.Smile
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2016 at 15:10
Pozdrav i dobrodosao!

Svaka cast na aktivnosti i sve navedene okolnosti,
pravi primjer da svako tko ZELI i nema izgovora i MOZE!!!
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
justhard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote justhard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2016 at 15:43
pozdrav eo ovako zanima me ako je netko imao iskustva s kofeinom,zanima me konzumiranje kofein tableta jeli to pametno za trening? hvala
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2016 at 23:51
Originally posted by justhard justhard wrote:

pozdrav eo ovako zanima me ako je netko imao iskustva s kofeinom,zanima me konzumiranje kofein tableta jeli to pametno za trening? hvala


Padobranac, na nekog to djeluje da ima bolji fokus, dok neki poput mene ne osjete nista, bar tih 200mg sta sam konzumirao na mene nije djelovalo.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.