New Posts New Posts RSS Feed - D: Fitness.com.hr izazov: Pogledajte tko je napravio najviše marinaca!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Fitness.com.hr izazov: Pogledajte tko je napravio najviše marinaca!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
denisrobert View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote denisrobert Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2016 at 20:15
I ja treniram radi sebe, ali na treningu nikada ne radimo sto marinaca odjednom, vec u serijama po 20 ili 30. To je onda druga prica. Pitanje je što je pravilan marinac, tebi je to onaj sa sklekom. Nigdje ne piše da je to pravilan marinac, po teretanama i fitness centrima se izvode razne verzije. A originalni, izvorni ti je upravo ovaj sa lijeganjem na pod. Kasnije je došla verzija sa sklekom. Bilo kako bilo, teško ih je raditi, oni koji nisu probali misle da ih mogu napraviti 100, pa naprave jedva 10 i iznenade se. Što se tice forme, samo podatak da trcim 10-15 km bez vecih problema. Ovo je bilo obicno amatersko natjecanje i nema se smisla ni prijaviti i poslati video ako napraviš 10 savršenih marinaca, koliko je bio minimum za žene. Unaprijed znaš da ne možeš dobiti jer uvijek ima netko tko ce raditi sporije, a time i veci broj. Da sam htjela savršenu tehniku, ne bih se ni prijavila. Ali baš sam naumila nabaviti onu šipku za zgibove, pa mi se ucinilo zgodno da ju dobijem besplatno. Bilo bi idealno da je izazov bio tko ce napraviti najviše marinaca u 2 minute ili slicno. I ja bih to više voljela, odmah sam rekla da bi to bilo puno ljepše za gledati, eksplozivnije. Ženama opcenito marinci idu loše jer ih ni ne pokušavaju raditi. Zahtijevaju snagu volje i izdržljivost. Rekla sam svojima sa treninga da se kladim da ce se naci netko tko ce raditi marince pola sata. Ali takvih, zacudo, nije bilo. Ovaj decko je radio 15-ak minuta.Sad ocekujem sljedeci izazov; neke sam propustila i baš mi je žao, recimo iskorake sa skokom.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2016 at 13:28
Bilo bi bolje da je postavljeno vremensko ograničenje. Ovako je normalno da su se svi trudili napraviti što više, bez da se baš pazi na svaki detalj. U svakom slučaju, ne vidim potrebu za tolikim sablažavanjem Smile

Čestitke pobjednicima Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.