New Posts New Posts RSS Feed - Lignje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lignje

 Post Reply Post Reply
Author
mjuki007 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mjuki007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Lignje
    Posted: 18 Ožujak 2016 at 11:08
Uvijek me zanimalo... lignje imaju malo više od 1g masti, 16g proteina. Zašto nisu u prehrani sportaša? Netko mi spominje kolesterol
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2016 at 11:23
da imaju dosta kolesterola...ali za promjenu ponekad nije lose
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2016 at 14:52
Originally posted by mjuki007 mjuki007 wrote:

Uvijek me zanimalo... lignje imaju malo više od 1g masti, 16g proteina. Zašto nisu u prehrani sportaša? Netko mi spominje kolesterol


Kao što je motivation rekla, kolesterol, no s obzirom da je veza između kolesterola u prehrambenih namirnicama i onog u krvi pod velikim upitnikom, to vjerojatno možeš zanemariti. Ako ti se jedu lignje, jedi lignje, ako ćeš jesti lignje svaki dan, vjerojatno ti budu izašle na nos daleko brže nego što ti budu utjecale na HDL i LDL.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.