New Posts New Posts RSS Feed - dijeta i testosteron
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dijeta i testosteron

 Post Reply Post Reply
Author
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: dijeta i testosteron
    Posted: 05 Ožujak 2016 at 11:27
Pozdrav zanima me dali dijeta moze imati utjecaja na testosteron posto sam na lchf 2 mjeseca i vidno sam smrsao no ono sto me brine je testosteron prema mojoj procjeni nemam sexualne zelje nikako otkako sam reducorao ugljikohisrate i dali to moze biti povez
ano
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2016 at 22:27
da definitivno...visok testosteron niska potencija i libido...imam par prijatelja koji imaju to isto.
Ako si puno rfeducirao uh i puno treniras to ti je razlog...povecaj uh
Back to Top
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2016 at 08:05
Dali to moze biti povezano sa viskom aktivnosti fizicki sam radnik baustela 10 11 sati dnevno i 4 5 treninga teretana i 2 3 puta kardio
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2016 at 23:35
...marince@... nema ti to veze sa aktivnostima šta ti se ne podiže testosteronBig smile...fali ti UH i to najmanje 500g dnevno i još napravit punjenje UH navečer prije spavanja i to u kombinaciji više sa mastima nego proteinima i vidit ćeš jutarnjeg testosterona  koji će te držati uz obroke bogatim UH na baušteli sve do 5-6 sati navečer a onda ti opada. jer jbg  vrime je za spavanje i onda se neki drugi hormoni aktiviraju melatonin=hormon sna...takav je cirkadijalni ritam čovjeka samo šta su ga ljudi ispi*dili da tehnologijom .....simptomi testosterona su ti da si  vesel,poletan,sit,ništa ti nije teško,nikakve crne misli po glavi,pun samopouzdanja,smiješ se samo,pošten,voliš ljudima pomagat,emocije te udru kad vidiš nemoćne oko sebe ,... i na kraju ti ona stvar počne smetati u gaćamaLOL .....imamo isti posalWink
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
kiki575 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2016
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kiki575 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2016 at 23:17
E cisto da pitam nevezano mozda malo za post koliko bi ovo bilo stetno


uz test? Ima li netko iskustva sa takvim sredstvima?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.