New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav

 Post Reply Post Reply
Author
bee-happy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2016
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bee-happy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav
    Posted: 24 Veljaca 2016 at 16:18
Sve vas lijepo pozdravljam, zovem se Goran i pratim fitness.com a tako i forum već neko vrijeme i jako mi se sviđa, jer tu mogu naći dobre savjete kako za tjelovjezbu tako i za ishranu.
Imam 43 g. i borim se sam sa sobom cijeli svoj zivot, jer trenirati bilo koji sport.... nije jednostavno sve do onog trenutka kada čovjek konačno donese odluku i cijelim bićem krene u tom smjeru bez ikakvih mogućnosti za odustajanje. Odluka, eng. decision sto dolazi od latinske rijeci decidere ili ti po naski....ubiti sve ostale mogucnosti.
Najvaznije od svega je donijeti odluku (ovo pisem zbog nekih sa ovog foruma koji razmisljaju o odustajanju.
Poštujem ljude koji treniraju i skidam im kapu, jer kao sto napisah nije lako i jednostavno, ali to je borba.

Vjezbam uglavnom doma, sklekovi, čučnjevi, trbušnjaci, ledja...itd
za sada nemam ni vremena ni snage za teretanu, ali do godine tko zna
visok sam 190 i tezak 94 Za 2 mjeseca sam izgubio 7 kg masnoća, a mozda i vise s obzirom da su se u medjuvremenu izgradili mišići, a zahvaljujući i savjetima pojedinaca sa ovog foruma
Kada svladam tehnologiju dići ću gore i par fotografija (od prije i sada) da pokazem onima koji ne vjeruju da se moze
Makar meni osobno izgled nije na prvom mjestu (izgled je nus proizvod načina zivljenja), nego osjećaj izgaranja i prelazak vlastitih granica s onu stranu ugode i blaženo stanje nakon kvalitetno odradjenog treninga.
Lijep pozdrav za sve i čitamo se.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.