New Posts New Posts RSS Feed - Obrok prije trenina
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Obrok prije trenina

 Post Reply Post Reply
Author
Kristina66 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kristina66 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Obrok prije trenina
    Posted: 23 Veljaca 2016 at 23:02
Pozz svima
Trebao bi mi savjet od vas...Ovako,cilj mi je smrsavit 3-4 kg a treniram redovito- cca 5x tjedno.Većinom kombiniram HIIT plus noge, ili cardio plus trbusnjake i vjezbe za ruke.
Ne krecem se inace previse pa zbog toga treniram cesto.
Uglavnom, treniram od cca 10 do 11 ujutro (ponekad malo prije ali ugl cirka 60-75min ukupno).
Budim se u 9 i prije treninga popijem limun sa mlakom vodom a obroke imam rasporedene ovako: 11:30 dor, 14:30 međ, 16:30 rucak, 20:00 več.
Naravno sve to zna varirat 20-30 min.Jedem zdravo i sve ali tesko skidam kile tj masnoću
Zanima me ŠTO JESTI PRIJE TRENINGA?
Zadnjih 6tjedana sam svako jutro prije treninga pila smoothie: uvijek spinat cca 100-150g pa nekad sa pola banane i 1kiwijem,nekad smrznutim sumskim vocem i slicne kombinacije.Ugl spinat uvijek.
Kao da sam se pocela napuhavat od toga?Nez stvarno.Sto vi konzumirate prije jutarnjeg tr?Ne treniram na taste jer radim jace treninge i nije mi to bas u interesu.
Sto mislite da probam samu bananau,ili narancu pojest?
Koji su vasi savjeti kako skinutih tih zadnjih par kg?Ako netko ima iskustva kako to uspjeti,dali su dovoljne neke sitne promjene kojih mozda nisam ni svjesna da bi mogla uvesti?
Nadam se odg
Back to Top
marina77x View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina77x Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2016 at 11:29
Mene također zanima što jesti prije treninga , moj trening je ujutro u 8:30 , a dižem se u 7. I uvjek sam gladna ujutro idem u teretanu funkcijonalni trening ( elit fit) dosta je naporan trening i traje sat vremena.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.