New Posts New Posts RSS Feed - Trening na tašte
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trening na tašte

 Post Reply Post Reply
Author
MakroM View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MakroM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trening na tašte
    Posted: 01 Veljaca 2016 at 19:22
PITANJE - vjerojatno pitano 100x al ne mogu naći ovako sve što me zanima

Naime radio sam 30-40min brzo hodanje ujutro, obrok, trening i sve mi je bilo super isplanirano, no više ne mogu tako.

Nego sada radim i trening na tašte. Čitao sam Vedrana Jakšića koji je velikim postovima to obrazložio TRENING UZETIMA te nakon toga još CARDIO. Osobno taj Cardio radim zavisno od vremena 20ak minuta bicikli + 25-30minuta brzo hodanje. Sve to traje skupa oko 1h i 30minuta. 

No zapitao sam se jednu stvar, čitao sam neke članke i kažu da je dobro prije takvog treninga na taške ako ga možemo nazvati , popiti malo wheya, pola mjerice-mjericu čisto da potaknemo tijelo.
Dok opet naravno drugi nisu zagovornici treninga na tašte pa kažu da je bolje prvo jesti...

Oprilike bi to izgledalo
08:00 ustajanje
08:30 pola mjerice wheya sa vodom
08:45 trening+cardio
10:15 whey mjerica + 3-4 žlice zobenih + zaleđeno voće + cimet + kurkuma + đumbir + lanene sjemenke (smiksano sve)
13:00 - 14:00 ručak (ne mogu birati previše no kvalitetan obrok bude što se tiče nutritivnih vrijednosti, ali i UH je uključen)
18:00-19:00 Brokula, cvjetača, mrkva napravljene tako da ih skuham, lagano popržim nakon toga i dodam malo slatkog vrhnja radi okusa. Od mesa ako imam piletinu ili svinjetinu.
21:00- ovaj obrok me muči , ima li zamjena za posni?! ili što da stavim tu ?

Prije je prehrana bila
07:00 brzo hodanje
08:00 zobene,whey ili jaja+zobene 
10:00 trening
11:30 riža/krumpir + piletina
16:00 puretina+krumpir/riža+zelena salata
19:00 Teletina/svinjetina bez UH
21:00 posni sa zobenim i mjericom wheya

Također kcal bih izračunao i radio neka cikliranja ako je potrebno, odnosno ako ne bih svaki dan mogao držati UH na nekih 100-150grama. Ne znam iskreno ni jel potrebno držati tako nisko, nemam pojma ni sam jel cikliranje bolje ili stalno nisko sa uh.. :/

E sada, puno sam toga tu rekao. Zanima me mišljenje prvo za prehranu ovu NOVU i je li puno lošija od strae i za ovaj whey prije "treninga na tašte" uzimati ga ili ne !?

Hvala unaprijed.


Edited by MakroM - 01 Veljaca 2016 at 19:29
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.