New Posts New Posts RSS Feed - Ozljeda ramena
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ozljeda ramena

 Post Reply Post Reply
Author
mariustolius View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mariustolius Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ozljeda ramena
    Posted: 22 Sijecanj 2016 at 20:45
Pozdrav,ozlijedio sam lijevo rame dok sam radio bench press zbog nepravilne tehnike(nisam uvukao ramena).Prvih par tjedana bol je bila poprilicno jaka i u mirovanju pa sam otisao ortopedu.Nakon ultrazvuka sve tetive rotatorne mansete su bile uredne i preporucena mi je fizikalna terapija.Na koju sam naravno isao ali bez znatnih poboljsanja.Nakon terapije nastavio sam raditi vjezbe sa trakama i bucicama od 1kg doma koje su mi fizoterapeuti pokazali.I sada nakon 5 mj i dalje osjetim laganu bol ako lezim na toj strani,takodjer osjetim bol dok radim vjezbe jacanja a proslo je toliko vremena.Gotovo svako podizanje ruke iznad glave boli.Da li je normalno da nakon 5 mj ne mogu napraviti sklek bez ostre boli u prednjem ramenu.Bojim s da se opet ne vratim na pocetak.Da li je itko imao slicnu povredu?Jel normalno da oporavak toliko dugo traje ako nije pukla ni jedna tetiva?Sto bi mi vi preporucili,ocajan sam pshicki sam totalno iscrpljen..

Edited by mariustolius - 22 Sijecanj 2016 at 20:48
Back to Top
mario312 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mario312 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 19:17
ja sam jedno vrime vuka ozljedu ramena isto tako malo vise od pola godine uvik bi ga malo osjetija i to tako zivcira. Zagrijavanje triba bit brutalno dobro oko 20min zagrijavanja sam radio i nakon nekog vrimena nisan vise osjeca nista zagrijavanje mi je prije bilo uvik 10min


Edited by mario312 - 29 Sijecanj 2016 at 19:18
ekto power
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.