New Posts New Posts RSS Feed - Međuobrok
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Međuobrok

 Post Reply Post Reply
Author
Ozy777 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozy777 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Međuobrok
    Posted: 14 Sijecanj 2016 at 20:43
Pozz,pokušavam naći neki kvalitetan međuobrok koji ne treba pripremati(barem ne dugo) i koji ima dosta proteina...
Pokušao sam sa proteinskim pločicama,preskupe su i malo odvratne da budem iskren...
Probao sam isto feta kruha sa posnim sirom,fuj ne mogu smislit posni sir...
Pa sam došao na ideju grčkog jogurta ali nigdje se ne može naći grčki,samo kao grčki tip što je zapravo običan malo gušći jogurt...

Pa ima li netko ideju jer mi je to veliki problem,dnevno mi i fali otprilike nekih 15g proteina pa bi mi neki mali međuobroci koji daju po recimo 5g proteina bili taman...
Hvala
Back to Top
mama-g View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mama-g Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2016 at 22:10
maslac od badema ,kikiriki maslac, grah , leća ...srdele, tuna, parmezan ..to je sve puno proteina i brzo se sprema
Back to Top
Ozy777 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozy777 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2016 at 23:05
Originally posted by mama-g mama-g wrote:

maslac od badema ,kikiriki maslac, grah , leća ...srdele, tuna, parmezan ..to je sve puno proteina i brzo se sprema


Hm...
Maslac od badema i kikiriki pretpostavljam ima puno kalorija?
A ovo drugo mi nekako vise lici na pravi obrok nego na meduobrok,mislio sam vise nesto u suhom smislu...
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2016 at 07:58
Možeš jesti samog sira. 15-20g sira bi ti imalo 5g Ako si kalorifobičan nabavi si neki niskomasni polutvrdi/tvrdi sir. Ili tvrdo kuhano jaje.

Koja je svrha međuobroka od 5g protejina?
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2016 at 20:09
Kak si dosao do zakljucka da ti fali 15g proteina? Ajde da si reko 50 razumio bi, ali 15 sim tam. Jedan dan uzmes malo vise, drugi manje, ne bude ti se nis dogodilo. Pojedi komad piletie, 3 jaja, 100g sira ili pilece/purece de luxe sunke, konzervu tune.. Ne trebas od hrane raditi nauku.

Ps - imas u DMu proteinskih plocica, 23P, 14UH, 4M, 7.50 kn kosta, mada meso je meso

Edited by Mike - 15 Sijecanj 2016 at 20:11
Back to Top
Ozy777 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozy777 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2016 at 20:55
Fali mi nekih 15g proteina jer ciljam na 110g dnevno a pojedem oko 90 otprilike...
I trebaju mi meduobroci da ubrzam metabolizam malo jer jedem samo 3 puta dnevno pa bi ovime ubio 2 muhe jednim udarcem :D
I probao sam te dm protein plocice odvratno,doslovce nisam mogao dovrsiti dizao mi se zeludac :D

Mozda najbolje da pojedem fetu kruha sa purecom salamom i jogurt recimo tako nesto...
Hvala :)
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2016 at 04:50
Ma nikad  dosta prote, samo trpaj.. Ovo za "fuj" hranu me malo nasmijalo hahah nema emocija u hrani, a i ak ti je sir nešto fuj, onda bogami nisi dosta stvari probao. Ja čim nemam ništa konkretno za pojest, samo udri po zobenim ili siru i mlijeku u bilo koje doba dana, ništa jednostavnije. Ako ništa uzmi 3 sirova jaja, i popij i eto ti ovih "15" ako već normalno ne ide.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2016 at 12:37
bjelanjci i jabuka Smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.