New Posts New Posts RSS Feed - Nova
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nova

 Post Reply Post Reply
Author
Ema5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ema5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nova
    Posted: 09 Sijecanj 2016 at 14:28
Imam 19 godina. Nikad nisam imala problema s kilogramima. Tijelo mi je uvijek bilo dobro građeno - sve do sada. Naime, kako sam u studentskom domu gdje nemamo frižider u sobi, oslanjam se na hranu u menzi, jer sve što kupimo u dućanu odmah moramo pojesti. To je rezultiralo dobitkom 5 kg u 3 mj. što je za curu koja nije baš visoka dosta vidljivo. Obitelj i prijatelji su primijetili, nadam se da ću uz obveze na faxu i ovu stranicu probat spriječiti daljnje debljanje i ako je moguće vratit se u formu i liniju koju sam imala. :)
Back to Top
Mihael-Grga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mihael-Grga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2016 at 17:42
dajem podršku , ali svakako nemoj zaboraviti rasti i u vjeri, ne znam gdje si na faxu, ali uvjerit ćeš se da ima dobrih i fora svećenika poput don Damira Stojića (pogledaj mu stranicu na facebooku ili pogledaj stranicu od Studentskog pastorala koju on uređuje
Back to Top
Ema5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ema5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2016 at 01:50
u Zg-u sam, pogledat ću svakako
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2016 at 23:59
Pozz
Pošto sam i ja u Zgu svaki dan, žrtvovat ću se za tebe pa možemo zajedno raditi "cardio" svaki dan haha :) Šalu na stranu, ne znam jesi razmišljala početi sa kakvim aktivnostima? Isto tako bilo bi dobro za neku detaljno mišljenje ako želiš da napišeš visinu, težinu, slobodno vrijeme(raspored), itd. I naravno kakav cilj imaš. Što se tiče menzi, tu i tamo navratim. Bar u SC-u imaš onu lijevu gdje nije baš trash hrana, jednom sam uzeo tonu riže i neke junetine, kolko mi se činilo sasvim pristojno, pogotovo naspram onih bečkih, pomfrija i drugih masnih sranja. Tak da si tu već u startu vjerovatno možeš pomoći. Isto tako možeš uvijek neko voće za međuobrok uzeti, za to ti ne treba frižder. Trajno mlijeko i zobene isto mogu stajati, tako da imaš dosta opcija. Vjerovatno dosta malo jedeš  i to kad jedeš vjerovatno se natrpaš gluposti (klasično studentski). Tak da ti je najbolje da prvo detaljno napišeš situaciju, čvrsto odlučiš kolko ćeš vremena provesti(na neke aktivnosti? ne mora biti teretana samo) i pogledaš si savjete jer na forumu je već tisuću svakakih slučaja bilo. Znam da će ti bit užasno teško jer razumijem situaciju , imaš predavanja po cijele dane itd,  al se navikneš kao svi, i odma je ljepši život. Eto recimo ja sam isto student, i još radim 150 sati mjesečno(putujem do zga svaki dan), i poslje posla od 10 do 12 vježbam. Tak da vjerujem da ne bi trebalo biti nikakvih problema.
 LP Smile
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Ema5 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ema5 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2016 at 09:33
Da da, razmišljala sam idući semestar upisat se u neki sport ili ples. Pošto mi je raspored na faxu stvarno ubitačan ovog semestra pa ne mogu, ali kao što kažeš ako ima volje, ima i načina. Imam 56 kg i 162 cm. Sa strukom nemam problema, iako sam i tu malo dobila, uglavnom mi hrana odlazi u kukove i stražnjicu. Cilj mi je već dobru masu stražnjice pretvoriti u mišiće i jednostavno se vratiti u kondiciju jer naime bila sam dugo vrijeme mažoretkinja i vježbala sam kod kuće razne vježbe. "Vjerovatno dosta malo jedeš i to kad jedeš vjerovatno se natrpaš gluposti" - Pogodio u sridu, znači ne jedem cijeli dan i onda odem u menzu i uzmem dva menija da kao nadoknadim- iako znam da ne trebam ali jače je od mene. Najteže mi je naći u menzi nešto što nije duboko uronjeno u mast ili ulje, a i nema što oni nisu uspjeli ispohati. U svakom slučaju već evo par dana kako sam došla nazad, vježbam poslije faxa(ne stignem baš uvijek), u menzi si uzmem voće koje sutradan jedem za doručak, ne pijem nikakve sokove više osim onih vitamina u obliku šumećih tableta(bez glutena) i puno vode. Ne jedem više nikakve slatkiše i grckalice tipa čips, štapiči - zamijenjenni su orašastim plodovima i suhim voćem. Hvala na svakoj pomoći   
LP
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2016 at 04:33
Originally posted by Ema5 Ema5 wrote:

gluposti" - Pogodio u sridu, znači ne jedem cijeli dan i onda odem u menzu i uzmem dva menija da kao nadoknadim-

haha a kod mene baš obrnuto, veselim se ko malo dijete kad idem tamo jesti, moram tjerat frendove sa posla da odemo i da uzmemo max svega i svačega,, volim se prežderavati(a pogotovo za malu lovu). Samo će ti bit malo teže na startu jer dosta ekipe odustane vrlo brzo od takvih stvari jer misle da će kao arnold bit nakon mjesec dana.. Meni je najveća motivacija to kaj se odlično osječam a valjda sam i zdrav,  a izgled je neki ?bonus? ?pretpostavljam?
btw. ljudima je nezamislivo da netko ne pije te sokove i sve kaj si navela. SmilePo meni je šećer najveće smeće od svega, i klonim se što više


Edited by XQ - 16 Sijecanj 2016 at 04:38
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.