New Posts New Posts RSS Feed - Blagdanska pauza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Blagdanska pauza

 Post Reply Post Reply
Author
rajko1986 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rajko1986 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Blagdanska pauza
    Posted: 29 Prosinac 2015 at 20:10
Narode evo jedno pitanje mene nesigurnog pa sad da čujem Vaša mišljenja.
Pitanje:
Dali, te koliku i kakvu pauzu uzeti za blagdane???

Hoćete li si, i da li već jeste uzeli malo oduška ovih dana??? u treningu? prehrani???

Ja jesam! Dugo se borim s kilama i sad sam jedno cca. 35 kila lakši, treniram u početku 6 puta tjedno, sad sam već na 5 puta tjedno a uskoro ću i na 4 puta. (navodno je i odmor bitan), ali i bar 5 večeri u tjednu brzo hodam 6-8km.
Jedem isključivo zdrave namirnice i ne koristim sol i ostale rafinade u prehrani (ima soli i šećera u konzervama koliko ti srce oće)
Sada sam u terminu blagdana odlučio uzet 5 dana slobodno od zdrave prehrane i vratiti se nekim starim navikama. Da li je 5 dana slobodno puno???

S tim da sam i dalje u treningu i treniram 5 puta tjedno i s tim da sam u te dane slobode dodao 20min kardia dodatno, odnosno 40min nakon treninga s girjama, plan je od 2.1. krenuti ponovo zdravo klopati a i ostaviti pojačane treninge u prvih 10 dana nove godine kako bi pokušao spaliti ovih nekoliko slobodnih dana.

Što Vi mislite, kakve su vaše sugestije i iskustva???
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.