New Posts New Posts RSS Feed - pomoć i poticaj!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoć i poticaj!

 Post Reply Post Reply
Author
pegi_su View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2014
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pegi_su Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomoć i poticaj!
    Posted: 11 Prosinac 2015 at 12:52
Pozdrav svima! Daaavno sam bila ovdje, i evo me opet natrag. Nisam ništa nikada komentirala niti radila teme ali sam čitala i čitala. Ugl. da ne duljim taman  kad sam se okrenula mršavljenju i kontroli porcija ostala sam trudna i to mi je bio izgovor za žderanje doslovno.... s obzirom da moje jedenje čak nisam ni puno kila dobila. ali eto dvije godine nakon poroda kile od poroda su ostale, ali su mi ostale one od prije. Visoka sam 175cm, imam 82kg cilj 68 (najmanja kilaža mi je bila 65 ali ovih 68 mi nekako ok... imam bokove i trbuščić, grudi su mi nešto manje, znači bokovi i to oni jahački i muffin top Dead

idem na kružni trening dva puta tjedno jer mi je raspored uz dvogodišnjakinju i posao nenormalan.... ali mi je klopa u kaosu znači puno previše UH premalo povrća i voća i zdravih masti...svjesna sam da moram nešto promijeniti ali kad krenem radikalno jer kod mene je sve ili ništa izdržim tjedan dana i redovito u pms-u pokleknem i vratim se na staro.... ne debljam se trenutno čak sam nešto i skinula ali znam da nešto moram promijeniti...pa eto bilo kakav savjet što i kako kad si us tisci s vremenom i ograničenog budžeta je dobrodošao!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2015 at 19:48
Pozdrav,

Pegi, dala si si sama odgovor :) Ako si svjesna da ne ide na silu i extremnom metodom sve ili nista onda ne kreci tako nego smireno i bez velikih restrikcija. Prehranu gledaj kao stil zivota, zdravlje a ne nesto kratkorocno gdje treba eliminirati sve uh i jesti samo 3-4 namirnice jer mislis da to tako mora biti na dijeti. Sto je zdrava prehrana, uravnotezena i oko kojih namirnica se vrti ne treba pisati, pa ako jelovnike uskladis oko toga, a samo 80% eliminiras razne pekare, sokove, junk i slicno za cim posežemo iz ljenosti da pripremimo bolji obroka imat ces rezltate bez extremnih pristupa. 2x tjedno je premalo treniranja u svakom slucaju . Odrzavat nekaj s 2 treninga nije bad, al za doc do nekog cilja je malo treninga
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.