New Posts New Posts RSS Feed - Par pitanja..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Par pitanja..

 Post Reply Post Reply
Author
mrcina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrcina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Par pitanja..
    Posted: 07 Kolovoz 2008 at 19:15
Imam 25g, visok sam š67cm, i imam 85Kg. Odlucio sam to skinut. Prije mjesec dana  sam imo 90Kg. I vidim na sebi da sam izgubio. Nisam na dijeti, vec sam si složio neki svoj jelovink po studiranju po netu. Uglavnom jedem 5 puta na dan. Dorucak mi je obicno šnita dijabetickog kruha, malo jogurta, šnita ili dvije dimljenih pilecih prsa, i malo jogurta. Za par sati
 šaku badema. Pa za rucak recimo jaja, ili cista piletina s grill tave, salata i tak. Pa onda kasnije opet neko voce, i za veceru obicno slicno rucku. Piletina, ribe i tak, jedem i ribe iz konzerve. I radio sam neke kucne vježbe, a od zadnjih tjedan dana budem pol sata na orbitreku. I nikad ne osjecam glad i nije mi uopce problem ovak se hranit . Ali sam sad nekaj malo gledo od BMR. I za mene je kao 2š00, a ja na dan pojedem onak od oka š200~š600. Pa me sad zanima jel to premalo? Da ne obolim ili nekaj ? E da i vidim da sam dobio malo mišica na rukama. Tj. na desnoj, na ljevoj nema A isto sam dizo utege od š,5Kg na obje ruke. Je da sam dešnjak... Da to izbalnsiram da viže dižem s ljevom ili nekaj drugo?

I da zaboravio, svi vele kao da alkohol nije dobar, a ja svaki vikend pijem, i to dosta pa sam izgubio kile
 

Edited by Mrcina
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2008 at 09:17
uh, odgovorila bih na ovaj post, ali mislim da jos nisam dovoljno kompetentna da dijelim savjete okolo... 
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2008 at 10:31
Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

uh, odgovorila bih na ovaj post, ali mislim da jos nisam dovoljno kompetentna da dijelim savjete okolo... 

pa slobodno ti odfovoriš,ako nije dobro,raspravit cemo!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2008 at 01:33
Originally posted by Mrcina Mrcina wrote:

Imam 25g, visok sam š67cm, i imam 85Kg. Odlucio sam to skinut. Prije mjesec dana  sam imo 90Kg. I vidim na sebi da sam izgubio. Nisam na dijeti, vec sam si složio neki svoj jelovink po studiranju po netu. Uglavnom jedem 5 puta na dan. Dorucak mi je obicno šnita dijabetickog kruha, malo jogurta, šnita ili dvije dimljenih pilecih prsa, i malo jogurta. Za par sati
 šaku badema. Pa za rucak recimo jaja, ili cista piletina s grill tave, salata i tak. Pa onda kasnije opet neko voce, i za veceru obicno slicno rucku. Piletina, ribe i tak, jedem i ribe iz konzerve. I radio sam neke kucne vježbe, a od zadnjih tjedan dana budem pol sata na orbitreku. I nikad ne osjecam glad i nije mi uopce problem ovak se hranit . Ali sam sad nekaj malo gledo od BMR. I za mene je kao 2š00, a ja na dan pojedem onak od oka š200~š600. Pa me sad zanima jel to premalo? Da ne obolim ili nekaj ? E da i vidim da sam dobio malo mišica na rukama. Tj. na desnoj, na ljevoj nema A isto sam dizo utege od š,5Kg na obje ruke. Je da sam dešnjak... Da to izbalnsiram da viže dižem s ljevom ili nekaj drugo?

I da zaboravio, svi vele kao da alkohol nije dobar, a ja svaki vikend pijem, i to dosta pa sam izgubio kile
 

fuf fakat si strog s ishranom ali nit ne cudi me da mozes kad studiras!
sad je lako kad nemas toliko obveza i kad ti odlucujes kad nes oces,a kad te posao stisne neces tako moci!
Ja ne bi gledo koliko bi gubio na kilazi neg gledaj fizicku izdrzljivost,snagu i takve stvari!
Covjece ja da se tak hranim pa ne bi mogo da izdrzim tjedan dana na poslu,zavrsio bi na intezivnoj!Lako je to malo energije malo hrane ali sam pazi da ti se to ne obije od glavu

eh da a alkohol fakat moze stesat kile!Ja sam jedno vrijeme koljak pio i u 3 mjeseca 7 kg izgubio!kad sma vidio na sta pocinje to ic kak slabim i itd od tad ne pijem opce(pa sam tih 7 dobio i nazat + male kamate od 2 kg al sad sam si ok onak sma poceo na strasilo da licim)
 

Edited by d3m0n
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2008 at 15:26
Originally posted by evica evica wrote:

[QUOTE=hercegovka-23]uh, odgovorila bih na ovaj post, ali mislim da jos nisam dovoljno kompetentna da dijelim savjete okolo... 

pa slobodno ti odfovoriš,ako nije dobro,raspravit cemo!
[/QUOTE

bolje vi to radite, ja jos uvijek ucim.-..
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.