New Posts New Posts RSS Feed - početnik u suplementaciji
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

početnik u suplementaciji

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2015 at 07:37
I da, zaboravih, kak sam prije rekao nebus taj zadnji atom snage ili nekakav jaci trening odradila na racun kreatina, samo bi mogao pomoci u vezi hipertrofije......
Za taj zadnji atom snage i jaci trening ce ti jedino pomoci neki preworkout stimulans ili dupla jaka kava, no nekak sam misljenja da takva jaka stimulacija tim preworkoutima sa hrpom sranja unutra nije bas najzdravije rjesenje,jednostavno stalna stimulacija zivcanog sustava iznad trenutnih fizioloskih granica smatram da je nepotrebno opterecenje na srcano krvozilni sustav i hormonalni... A  jednom navuces na njih i uvidis dodatnu motivaciju i energiju za trening onda poslje vise niti jedan trening bez toga nije bas tolko dobar Approve


Edited by The Phoenix - 15 Kolovoz 2015 at 07:40
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2015 at 11:04
zasada pauziram od kreatina..jucer sam ga popila prije treninga, nakon treninga nisam nista od toga pila vec sam pojela dva komada pecenog lososa. Osjećala sam se kao da cu svakog trenutka rodit, jedva sam hodala, popila malo sode bikarbone ali nije pomogla, mislila da cu morati uzeti analgetik ali na kraju zaspala..mislim da to ne bi smjelo biti tako, ako tijelo govori da nesto nije u redu onda nije.Bar ne za mene
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.