New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima :)

 Post Reply Post Reply
Author
MiaV View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima :)
    Posted: 07 Kolovoz 2015 at 06:43
Pozdrav svima. Da se predstavim. Ja sam Mia Vukas, dolazim iz Ponikava s Pelješca i imam 16 godina. Za vrijeme škole stojim u Ženskom đačkom domu Dubrovnik. Trenirala sam Judo sve do prošle godine, ali kako to već ide, srednja škola, nova okolina, ekipa, odustala sam.. Inače treniram sa bratom(on je isto na forumu, Niksa), i on mi daje motivaciju, zelim izgubiti masne naslage sa stomka. Nadam se da će te mi pomoć :)

Moje osnovne mjere su:
Visina:172
Težina:53.8

Slike postavljam danas
Back to Top
MiaV View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 08:04
Ljudi evo slika pa komentirajte:





Radujem se vašim komentarima
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 08:15
Mia, ma koje masne naslage, pa šesnaest ti je godina, uživaj i malo pripazi na brata Wink
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 08:19

pozdrav, super izgledaš..moje mišljenje je, ako ćeš vježbat da to radiš zbog tog good feelinga dok treniraš, i nakon toga, a ne pod pritiskom da izgubiš masne naslage. Slažem se sa @fitkraljem, samo uživaj Smile

Back to Top
MiaV View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 08:32
Hvala na komentarima,ali jednostavno zelim bit u formi haha, i zelim abs 💪
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 09:16
nigdje ti nemaš masne naslage...nigdje. ravan trbuh, štoviše čak ti se lagano zid ocrtava, imaš nešto malo malo malo izbočen abdomen ali to vjerujem da je malo od vode ili punih crijeva :D ili zato što si generalno mršavija pa se tako čini. samo normalno vježbaj i normalno papaj, radije stekni malo mase u rukama nogama i stražnjici, koja kila nebi škodila ;) i onda u međuvremenu poradi na absima ako želiš jako vidljive ali tek dok povećaš obujmove svega :D trening trening trening i dobra klopa....nakon dva mjeseca ti ćeš biti boginja. radi vježbe snage donjeg dijela tijela, sklekove ženske, bučice, čučnjeve, polutrbušnjake cca 3 puta tjedno i jednom tjedno trči ili nabaci high intensity interval trainning (teški kratki kardio), možeš i stepati pa si kombiniraj . ubaci više proteinske hrane i povrća...drži se domaće kuhinje i izbjegavaj slatko što više, sve znaš. good luck i uživaj u svom tijelu jer je prelijepo :D
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
MiaV View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 12:55
Hvala na kommtaru i lijpim rijcima, inace zlim biti manekenka pa zato, inace mali trbuscic imamo sve cure u obitelji to nam je genetski, a to za masu, pokusavam nabacit par kila vec masu ali nikako da krene :(
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 16:12
Stomak/trbuh ti je izbocen zbog loseg drzanja, a ne zbog kilaze ili masti, obrati paznju malo na to - pokusaj dok stojis sama svoju karlicu dovoditi u neutralan polozaj, zamisljajuci kako se ona podvlaci ispod tebe, umesto sto kad stanes dopustis da ti se dupe istrci i stomak ispadne
Back to Top
MiaV View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 19:25
Moje drzanje je sasvim uredu.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 19:46
Ako ti tako kazes
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 21:35
Originally posted by MiaV MiaV wrote:

Moje drzanje je sasvim uredu.

 

Sudeći po drugoj slici, slikanoj iz profila držanje , odnosno postura ti nikako nije u redu i upravo ti je Morr to lijepo objasnila.
Ne donose se dijagnoze na osnovu jedne slike , no "simptom" takvog držanja i bez slike je taj trbuh koji izgleda kao škemba, a zapravo se radi o lošem držanju.
U svakom slučaju kada već tražiš savjet od drugih onda se lijepo zahvali na konstruktivnom savjetu ,prihvati ga u konačnici ili ne, tvoja stvar, a ne ovako neprimjereno "pametno" odbrusiti osobi koja ti je zeljela pomoci i koja je vrlo vjerojatno u pravu.. AKo smatras da nemas problema s drzanjem bome imas s pristojnoscu.
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 22:12
Ne znam. možda u živo imaš dobar stav, ali sumnjam. Koliko znaš o dobrom stavu da tvrdiš da je u redu? Na spomenutoj drugoj slici se vidi da je donji dio trupa izbačen, zdjelica ima anteriornu rotaciju. Korektivnim vježbanjem, jer si još mlada, možeš to popraviti. I na trećoj slici se nazire da su na leđima aktivni mišići jer kompenuiraju zakret zdjelice.
onima koji daju diplomatske komplimente se zahvaljuješ, a Morr koja ti iskreno kaže stanje jer ga poznaje i zbog sebe, otkantaš. Pa bih pitao jesi došla po pomoć ili komplimente? Odnesi fotke liječniku fizijatru pa ćeš dobiti odgovor.
Back to Top
MiaV View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MiaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 22:49
S tim nisam nista lose mislila, nego jednostavno ne mogu drukcije stajati, ne znam kako?
Skroz mi izgleda cudan s nazad donji dio leda, ove kao tri "tocke", ispricavam se na onakvom drskom komentaru, nije mi bio cilj 😐

Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2015 at 08:50
ma dajte što napadate curu :D nije znala, to joj je sad izgleda prvi glas. znam kako je to, čitav život nemaš problema sa kralježnicom i ne pada ti napamet da možda baš sada je ono razlog ispupčenog struka. a može biti, isto tako može biti i mrvicu više visceralnog masnog tkiva pošto vidim da je svugdje po tijelu dosta mršava (nema potkožne masti, sva je tip top). držanje se da ispraviti, ja sam imala blagu lordozu sa tračkom kifoze zbog čega mi je gornji dio trupa (najviše) izgledao ispupčenije a rebra su bila uvučenija...no istezanjem, leđnjacima, mostovima, i jačanjem illiopsasa (unutarnji mišić zdjelice) uspjela ispraviti 90 % kralježnicu......pokušaj uz redovan trening ubaciti više istezanja na kraju, koristi klupicu za kardio (step) ili neke vježbe sa opterećenjem (bučice od 5 kg su dovoljne) pa sa njima stepaj na klupicu to jača i gluteus mediuse i unutarnje mišiće zdjelice. spavati na ravnoj površini, jastuk niže kod lopatica da bude u ravnini sa vratom. jačaj i donje trbušne mišiće kad god se sjetiš, čak i kad ležiš, diži malo noge i ne spuštaj ih do kraja, uvlači trbuh stišći i otpuštaj kad gledaš tv (jako efikasno za cijeli trbušni zid) i ne zaboravi plank vježbe, svih vrsta a posebno ove bočne
 https://www.google.hr/search?q=plank&espv=2&biw=1280&bih=699&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIt4Cw8I2ZxwIVxoosCh2nqwp5
to sve možeš ubaciti u trening snage full body, kardio radi zasebno.....po meni, to je najpametnije najsigurnije i najefikasnije za bilo koji cilj. ti niti nemoraš na nikakvu dijetu , samo se učvrščuj i jedi što zdravije...kad se ufuraš u sistem a to je jako brzo, onda si kreneš istraživati kako do vidljivih absa i slično...prvo temelji Wink

Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2015 at 23:43
Pa ne napadamo je, nego smo provalili u kom je fazonu devojcica, ona je jedna od onih sto dodje samo po komplimente

Israela, jednom kada lose drzanje uzme maha, i napravi problem u citavoj strukturi tela, bude jako tesko ispraviti drzanje i generalno kasnije se sve nekako svede vise na ublazavanje i otklanjanje tegoba nego na resavanje srza problema, a bude nekako i tesko utvrditi gde tacno nastaje problem(ovde se samo osvrcem na ono sto si napisala, drzanje se da popraviti. Naravno da se da popraviti, ali zasto popraviti nesto sto moze u startu da se oblikuje drugacije i na kraju krajeva, spreci). I sama si rekla da si imala BLAGU lordozu sa naznakama kifoze, medjutim mislim da ne znas kako je to kad imas naglasenije lordoticno drzanje i koliko je to u krajnjoj meri tesko (ne zelim da kazem nemoguce), ispraviti u nekom kasnijem stadijumu i da kasnije to postaje daleko komplikovanije od proste jednacine jacanja trbusnog zida, fascije i tog cuvenog i nadasve bitnog psoasa :D Niti problem ne mora biti onako udzbenici primer pa da ga je lako resiti. Ja sam se draga moja, naradila svih tih podizanja nogu, liftova, v-sitova, l-sitova, leg raisova, plankova, istezala se, radila i ovo i ono - da ti ne pricam o pomaku u mom drzanju, gotovo nepostojecem, a daleko od toga da imam slab i neaktivan trup, pogotovo taj psoas koji mi u mnogo vecoj meri radi nego bilo kom vezbacu koji se bavi samim fitnessom, jer sam plesacica. Hocu reci, zato sam skrenula paznju devojci, da ne bude na pogresnom putu misleci da ima stomak kao posledicu masti ili sala a da je u pitanju nesto mozda sasvim drugo, i da ako moze vec sada obrati paznju na to i sasece to u korenu, a ne da sa 25 godina ima bolove u donjem delu ledja kao neka baba i da izgleda kao da uvek ima stomak, to su zaista bespotrebne stvari, koje mogu na vreme da se srede :D
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2015 at 07:42
istina :D znam da je teško, znam puno puno cura koje nose kosmodisk (a meni su se smijale kad sam sjedila ko puran u školi :) i imaju izbočen stomak, bolove a neke i blago šepaju. razumijem što je kralježnica, ja sam imala osteopeniju i kako sam je izliječila, neke posljedice su se provlačile dugo (blago zakrivljena kičma) i zbog toga sam i sa koljenima imala problema. međutim, istežem se svaki dan dva puta, vježbam redovno i jačam okolnu muskulaturu i koštano tkivo pa je to dovelo do 90%tnog poboljšanja....kao i ti koja vjerojatno, sudeći po priči, imaš još teži stupanj lordoze pa ti je trebalo više vremena i truda za to ( još si i plesačica pa je dodatan bonus). prvo što sam primjetila kad sam vidjela sliku od MieV je da ima blago lordotično držanje, ali to u startu nisam spomenula već  sam samo okvirno rekla da treba vježbati snagu što bi joj učvrstilo trbuh i pomoglo u držanju (kod nje ne izgleda ozbiljno jer da je vjerojatno bi to spomenula). a da je došla po komplimente, možda, po potvrdu da nema trbuh (a stvarno nema nikakve masne naslage)...ali također može imati i malo veći udio visceralnog masnog tkiva kojeg mršavice najćešće imaju. kako god da bilo, neka ona sama promotri gdje je problem i neka krene sa vježbom, to je dio na kojeg može sama utjecati ukoliko nema nekih zdravstvanih problema i ukoliko joj kralježnica ne stvara tegobe prilikom vježbanja. neka krene pa nek vidi :)
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.