New Posts New Posts RSS Feed - Plan prehrane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Plan prehrane

 Post Reply Post Reply
Author
barbara22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barbara22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Plan prehrane
    Posted: 17 Lipanj 2015 at 16:46
Pozz ekipa, napisati ću svoj plan prehrane u toku jednog dana (ne jedem svaki dan isto, ali uglavnom se vrti oko tih namirnica)
Visoka sam 164 cm i imam 51 kg..

Npr.:
1. obrok - 50 g zobenih, 70 g posnog sira, neka voćka (npr. pola jabuke), eventualno bademi (oko 10 g)
2. obrok - 1 acidofil jogurt sa 20 g zobenih i nekim voćem
3. obrok - smoothie (banana 60 g, maline 20 g, zobene 30 g, neko povrće ubacim i posni 40 g)

(inače ne jedem baš toliko zobene u drugim obrocima ni acidofil, to je slučajno bilo jučer.. ovaj 2. obrok često znaju biti kuhana jaja u kombinaciji s nečim)

PMW - mjerica whey-a + banana
4. obrok - zelena leća 30 g (ili integralna riža 30 g + tikvice 100g, ili kvinoja s nekim povrćem itd), puretina 120 g, zelena salata
5. obrok - zelena salata sa tunjevinom (tuna naturale)
i 6. obrok pred spavanje npr. 150 g posni + 15 g oraha

Da li je ovo u redu? Po meni nije baš, ali ne znam šta bi mijenjala.
Jedem po principu 40% uh, 35% p i 25% m.. 
Dosta puta mi se zna desiti da mi fali uh, mogu li ujutro za 1. obrok staviti više zobenih?
Također bi htjela dodati neke vitamine i laneno/riblje ulje, samo ne znam u koje doba dana?
Već 2 mjeseca jedem oko 1600 kcal, inače mi je održavanje na 1770 (ako se ne varam), da li da povećam unos kcal?
(btw treniram 3x tjedno u teretani s utezima, i pred mj. dana sam počela raditi cardio nakon treninga nekih 15 min)
Pa eto, ako bi netko mogao baciti oko bila bih vam zahvalna :)))

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.