New Posts New Posts RSS Feed - Mršav s prekomjernom težinom :/
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mršav s prekomjernom težinom :/

 Post Reply Post Reply
Author
Silva32 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2015
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Silva32 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mršav s prekomjernom težinom :/
    Posted: 05 Lipanj 2015 at 20:19
Bok ljudi i pozdrav svima.

Moj problem je da ja sebi izgledam mršavo a prema nekim tablicama imam previše kila.

Visok sam 173 i imam 78kg,i imam 28 godina.
Na žalost tih 78kg mi nije baš najbolje raspoređeno.

Moje mjere su:(opseg)
podlaktica - 28
ruka - 31
vrat -37
noga zglob - 21,5
rame - 117
prsa - 97
struk - 94
bokovi - 98
noga- 57
list - 36
zapešće - desno 16, lijevo 15.6

Evo par mojih slika.
http://imgur.com/CFYOJw6
http://imgur.com/iyjNfl5

Najviše me brinu ta zapešća,od uvijek nosim duge majce i skrivam ruke zbog toga.
Jel postoji način da malo povečam opseg zapešća?
Evo slike:
http://imgur.com/cDIOGdZ
http://imgur.com/Gju057w
http://imgur.com/VVKTyYl

Niti jedna cura me neće zbog tako tankog zapešća
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2015 at 20:52
problem je što se ne uklapaš u tablice? pusti tablice, svi smo različiti, nisu one napravljene za svakog :D
što se ovog drugog tiče, ne znam jel postoji mogućnost povećanja, vjerojatno ne... nemoj se opterećivati tim :D
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2015 at 21:04
Pozdrav, moram priznati da me je malo nasmijalo čime se ti opterećuješ, osim toga, kakve su to kod tebe sponzoruše šta gledaju zapešće haha...

Opušteno, nemoj se zamarati glupostima nego treniraj samo i to je to, probaj izgubiti nešto masti još, zapravo ne znam ni koji ti je cilj i  da li planiraš se baviti vježbanjem ili se već baviš?
Back to Top
Silva32 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2015
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Silva32 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2015 at 21:24
Ma nisu problem tablice,problem je što ja sebi izgledam mršav s tim kilama na tu visinu.

Htio bi izgubiti malo masti oko struka i napumpati ta zapesća,jer za jednog muškarca su mi fakat tanka :(
Nije problem toliko ni u tim 'sponzorušama' već mi stalno ljudi ukazuju na to.To me ubija i nemogu se opustiti.

Možda vam ja eto djelujem lud zbog čega se opterečujem,al nemate pojima koliki mi je to problem,pogotovo sad ljeti kad se nose kratke majce.
A i neznam kako vi al ja gotovo da nisam vidio curu s tako tankim zapešćem a kamoli nekog muškarca.
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2015 at 23:33
Na lijevu ruku sat, na desnu narukvicu i nemas brige.

Btw - radije ubaci malo treninga, korigiraj prehranu i nemoj se zamarati s glupostima.
Back to Top
Silva32 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2015
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Silva32 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2015 at 11:27
Originally posted by Mike Mike wrote:

Na lijevu ruku sat, na desnu narukvicu i nemas brige.

Btw - radije ubaci malo treninga, korigiraj prehranu i nemoj se zamarati s glupostima.


Ma nebi se ja zamarao s tim da mi drugi ne spominju to.
Sat ne izgleda dobro,al zato nosim neku široku narukvicu na jednoj ruci.

Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2015 at 14:10
zato kažem, to što vaga pokazuje nije bitno, bitno je kako se ti osjećaš bez obzira na vagu. znači, ako si zadovoljan, super, ako misliš da si mršav, nabaci masu itd.

mogu reći da imaš jako toksičnu okolinu ako ti stalno skreću pozornost na takve stvari, pogotovo jer je to ajmo reći tjelesna anomalija na koju ne možeš baš utjecati. možda se tebi čini češće jer ti je to određeni kompleks. opet, nemoj se brinuti oko tog, ako narukvice funkcioniraju, nosi narukvice. S obzirom na ovu sliku gdje ti se vide ruke u odnosu na cijelo tijelo, nema da je nešto neproporcionalno (istina, slike mogu varati) tako da osim ako se netko baš fokusira na to, nije baš uočljivo.
i ja imam toliki opseg zaprešća, tj 15 cm (možda me nikad nisi vidio, ali eto, postojim hahah) što je krupnije u odnosu na većinu cura koje znam (dakle, nema razmjenjivanja narukvica i satova :P) tako da, eto, jesu ti zaprešća sitnija za dečka i ako se to vidi to je vjerojatno jer su muškima podlaktice šire.
To ti je što ti je! nije neka utjeha, ali nije ni razlog za brigu :D
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2015 at 21:05
Jao te tablice su najveca glupost na svetu, pusti njih :D Ja zaista ne vidim sta je ovde problem, imas tanke zglobove? Kakve veze ima, boze svasta....Ima ih i moj decko na primer, ima zglobove kakve i ja(14 cm), a ja imam pa ga ne smatram nista manje muzevnim... To su zaista gluposti, ne opterecuj se. Meni tvoja ruka ni ne izgleda mrsavo u smislu da si zgoljav, da nemas mase, da si kost i koza, vec jednostavno nekima su zglobovi manji/tanji. Jedi, treniraj i uzivaj :D
Back to Top
Silva32 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2015
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Silva32 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2015 at 11:09
Originally posted by trip-to-fit trip-to-fit wrote:



mogu reći da imaš jako toksičnu okolinu ako ti stalno skreću pozornost na takve stvari, pogotovo jer je to ajmo reći tjelesna anomalija na koju ne možeš baš utjecati. možda se tebi čini češće jer ti je to određeni kompleks. opet, nemoj se brinuti oko tog, ako narukvice funkcioniraju, nosi narukvice. S obzirom na ovu sliku gdje ti se vide ruke u odnosu na cijelo tijelo, nema da je nešto neproporcionalno (istina, slike mogu varati) tako da osim ako se netko baš fokusira na to, nije baš uočljivo.
i ja imam toliki opseg zaprešća, tj 15 cm (možda me nikad nisi vidio, ali eto, postojim hahah) što je krupnije u odnosu na većinu cura koje znam (dakle, nema razmjenjivanja narukvica i satova :P) tako da, eto, jesu ti zaprešća sitnija za dečka i ako se to vidi to je vjerojatno jer su muškima podlaktice šire.
To ti je što ti je! nije neka utjeha, ali nije ni razlog za brigu :D


Da,baš sam sličan odgovor dobio od jednog prijatelja.
Zbog široke podlaktice 28-29 cm mi se dosta primjeti ta razlika u odnosu na zapešće.
Back to Top
Silva32 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2015
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Silva32 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2015 at 11:16
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Jao te tablice su najveca glupost na svetu, pusti njih :D Ja zaista ne vidim sta je ovde problem, imas tanke zglobove? Kakve veze ima, boze svasta....Ima ih i moj decko na primer, ima zglobove kakve i ja(14 cm), a ja imam pa ga ne smatram nista manje muzevnim... To su zaista gluposti, ne opterecuj se. Meni tvoja ruka ni ne izgleda mrsavo u smislu da si zgoljav, da nemas mase, da si kost i koza, vec jednostavno nekima su zglobovi manji/tanji. Jedi, treniraj i uzivaj :D


Iskustva kakva imam na ovom forumu su sasvim suprotna od onih u mojoj okolini.

BTW Ja imam 28 godina,neznam koliko vi imate al koliko sam čitao kosti raste do 25.
Pa ako bi mogla napisati koliko vi imate godina...
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2015 at 15:31
Uf izvini ali bas imam problem da zamislim sta je problem sa tim ljudima koji ti skrecu paznju na to i bas ne mogu verovati na sta ljudi obracaju paznju i sta im smeta... U zivotu ne bih primetila to na neki negativan nacin :/
Ja imam 25 a moj decko 29, tako da je za nas gotovo sto se rasta kostiju i bilo cega tice, a kod mene je ionako proces okostavanja i rasta nekako ranije zavrsen...Tako da to nam je sto nam je :D Ko zna zbog cega su ti ljudi nezadovoljni, pusti ih u tri lepe. Kada vide ljudi da si zadovoljan sobom, prestane da ih zanima i uopste nista vise ne pricaju.
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2015 at 09:26
Prijatelju,ak je već problem sa curama,kupi Golfa novijeg što možeš,sa tdi motorom po mogućnosti,otvori prozore i nafrči narodnjake,samo će uskakat u auto...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2015 at 09:45
A što se zapešća tiće,neki dan vidim tipa,pa moja sestrična ima tri godine pa ima deblju ruku od njega,žgoljav ko da nije jeo par mjeseci,ide sa curom a nju neznaš jel bi ju gledo sprijeda il straga,ma milina...ja isto imam tanka zapešća,općenito mi cijela ruka izgleda tanko jer sam uz to što nisam baš mišićav još i visok 2 metra pa to još tanje izgleda,al da se zamaram sa tim,ne...Mislim da ti je bolje imat čvrst i odlučan pristup pa ti nitko neće ništa reći,stisak ruke je dosta bitan,mene je ćak tatin kolega sa posla koji je mehaničar i ima duplo deblje ruke od mene pitao kak imam tak jak stisak a tak sam tanak...A on poznat kao neki snagator...
Back to Top
Silva32 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2015
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Silva32 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2015 at 23:34
Da,blago vama što se ne zamarete s tim,al mislim da je mene okolina previše sjebala pa sad samo to zapešće gleda.

Hvala na odgovorima al neznam što bi se trebalo desiti da mogu opušteno hodati u kratkoj majci.

Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Uf izvini ali bas imam problem da zamislim sta je problem sa tim ljudima koji ti skrecu paznju na to i bas ne mogu verovati na sta ljudi obracaju paznju i sta im smeta... U zivotu ne bih primetila to na neki negativan nacin :/
Ja imam 25 a moj decko 29, tako da je za nas gotovo sto se rasta kostiju i bilo cega tice, a kod mene je ionako proces okostavanja i rasta nekako ranije zavrsen...Tako da to nam je sto nam je :D Ko zna zbog cega su ti ljudi nezadovoljni, pusti ih u tri lepe. Kada vide ljudi da si zadovoljan sobom, prestane da ih zanima i uopste nista vise ne pricaju.


I za vas je kasno kao i za mene,al vas bar ne dira to.
Što se tiće zadnje rečenice...ja nikad nisam pokazivao da me smeta to dobacivanje na moje tanko zapešće.U sebi sam stalno to sve tiskao.

Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Prijatelju,ak je već problem sa curama,kupi Golfa novijeg što možeš,sa tdi motorom po mogućnosti,otvori prozore i nafrči narodnjake,samo će uskakat u auto...



Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2015 at 06:28
Spreman na trening? :))

Malo zgibova, mrtvih dizanja, nošenja teškog tereta u rukama, malo obaranja ruku i vježbica koje to prate i wuuhuu, cure zadovoljne Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Silva32 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2015
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Silva32 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2015 at 11:25
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Spreman na trening? :))

Malo zgibova, mrtvih dizanja, nošenja teškog tereta u rukama, malo obaranja ruku i vježbica koje to prate i wuuhuu, cure zadovoljne Big smile


Bio sam spreman,i trenirao nekih godinu dana,uz to sam radio u skladištu i 8h na dan dizao 30-40kg.Al ta kost zapešća jednostavno neće rasti.


Evo još dvije slike da vidite kako to kod mene izgleda.
Znači sve super,opseg ruke 31-32,podlaktica 29 i onda ispod kao da su mi stavili taj dio ruke od nekog drugog.


http://i.imgur.com/RHqemF4.jpg
http://i.imgur.com/SKkZIQF.jpg

Edited by Silva32 - 09 Lipanj 2015 at 11:27
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.