New Posts New Posts RSS Feed - Idem na defku u narednih 60 dana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Idem na defku u narednih 60 dana

 Post Reply Post Reply
Author
samodefka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samodefka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Idem na defku u narednih 60 dana
    Posted: 08 Svibanj 2015 at 11:40
Pozdrav svima na forumu. Čitam vas već jako dugo godina i eto došlo je vrijeme za prvi post.

Imam 25 godina, 177cm i 77kg. Vježbam već godinama i nikada u životu nisam išao u teretanu jer mi nije blizu, ne stignem, a i doma imam puno rekvizita za vježbanje od zidnog vratila, bučica, guma itd. Prije sam redovito trčao, vozio bicikl i igrao nogomet.

Sada mi je cilj skinuti preostalo masno potkožno tkivo koje mi se najviše skuplja u struku, prsima i stražnjici nešto sitno. Znam, znam, salo se ne skida samo s jednog djela tijela, ali pokušavam vam opisno objasniti.

Od 10 mjeseca 2014. godine sam dobio nešto mišične mase i izgubio podosta sala što je na vagi rezultiralo sa -3kg.

Želim u narednih 60 dana izgubiti dosta toga sala koje mi je ostalo (npr. dok sjedim fino mogu uhvatiti trbuh u šaku). Nije mi nešto pretjerano bitno ako izgubim i malo mišične mase jer meni nije cilj biti velik i "nabildan" već bi htio samo da mi se malo ocrtavaju ovi mišići koje sada imam.

Što jedem:
ujutro: 3dcl mlijeka + zobene + voće (jagode ili banana ili jabuka) sve smiksano zajedno
Ručak 1 i Ručak 2: riža integralna ili obična + pileća prsa + kuhano povrće + zelena salata ili paradajz
Između ručka 1 i ručka 2 mi obično bude trening iako često treniram i 2 puta dnevno. Svaki puta nakon treninga popijem whey (mjerica wheya + mjerica glukoze)
Navečer jedem: povrće + pileća prsa ili kuhana jaja ili sardine ili posni sir
Prije spavanja: mjerica kazeina u 4dcl vode

Što ne jedem već godinama: kruh, šećer, peciva, kolače, nikakve sokove ( ni cedevitu ) te pijem isključivo samo vodu (ili par piva prigodno u mjesec dana). Popijem do 3 kave dnevno (što turske, što instant, što espresso, ali bez trunke šećera). Kada pečem kajganu stavim jednu čajnu žličicu svinjske masti, za začiniti salatu malo suncokretovog ulja i malo soli)

Što bi mi vi preporučili kako da najbolje skinem preostalo salo ( po mojoj procjeni 2-4kg sala) s time da mi fokus nije na zadržavanju mišićne mase iako bi htio minimalno mase izgubiti. Da li imate nekakvu preporuku za suplement osim wheya i kazeina koji bi mi značajno pomogau u gubljenju sala u narednih 60 dana.

Hvala.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2015 at 23:43
Nikome nije cilj da gubi misicnu masu, jer sta time postizes? Nista, manji metabolizam, kome je to u interesu?

Radi ponekad HIIT trening, prehranu uskladi s tipom treninga kojeg radis taj dan i samo vjezbaj, otici ce taj trbuh, mora i on kad tad, najteze je tih zadnjih par kila koje smetaju maknuti, ali uz trud sve se moze.

Sretno!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.