New Posts New Posts RSS Feed - Trening donjeg dijela tijela
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trening donjeg dijela tijela

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2019 at 18:34

Iz pisanja sam stekla dojam da ga nikad ne osjetiš Big smile a sve mi je jasno jer sam se i sama namučila sa tim gluteusima. I isto tako sam ih teško osjećala dok sam radila čučanj - ali sam našla način kad sam se malo poigrala sa pozicijom šipke na leđima i jako se fokusirala na to da uprem petama o pod prilikom dizanja.

I to su samo 2 sitnice koje se mogu korigirati da se bolje osjeti. Zato i rekoh - možda i nije do uspavanih gluteusa, ili nekih poteškoća sa mobilnošću itd., možda samo treba laagani pomak u neku stranu da ih osjetiš malo bolje Wink

A i ne samo to, postoji puno varijacija čučnja, možda jednostavno radiš onaj koji ti ne koristi. Onda je bolje raditi nešto drugo, pa da te ostale dane iskoristiš za odmor. Ne treba ti puno vježbi, samo par pravih i dobro opterećenje ;)


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2019 at 23:19
Probaj X-band walk
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.