New Posts New Posts RSS Feed - Prehrana i trening za definiciju
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prehrana i trening za definiciju

 Post Reply Post Reply
Author
qwerty1990 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2015
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote qwerty1990 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Prehrana i trening za definiciju
    Posted: 13 Travanj 2015 at 09:33
Pozdrav, ovdje sam novi član. Imam 24 godine. Otprilike pola godine max idem u gym. Trenutno me zanima definicija, odnosno najviše pomoć što se tiče prehrane. Želim izbacit što je više moguće masti i onda kad budem zadovljan odlučit ako i koliko želim mase.  Visok sam oko 173cm i imam oko 77kg.  Dosta sam čitao po forumima, a i treba mi i savjet iz prve ruke. Ovako je moj plan :

Buđenje 06:00 : Dva bjelanjka + nešto UH
Marenda oko 11:00 : 250g posnog sira
Ručak oko 15:30 : Tu najmanje utječem, jer jedem kod roditelja, ali pretežno meso + UH(riža, pašta, krumpir)
Trening oko 16:00, 16:30, ; nakon treninga whey proteini
Večera oko 20:00 : Pileća prsa sa povrćem
Prije spavanja : 250g posnog sira + orašasti plodovi (kikiriki u ljusci)

Znači najviše sam srezao UH, samo prije treninga i nakon buđenja. Iako znam da nakon spavanja trebaju UH, imam posao sa 0 aktivnosti, samo sjedenje uz računalo, pa me zanima ako je pametno da i to izbacim.

Što se tiče treninga, idem oko 4 puta tjedno. Radim na svim mišićima, raspoređeno po danima. Prsa+biceps, leđa+triceps, noge+trbuh, ramena+trbuh.  Nakon treninga ide lagani kardio 30-45min, lagani znači da se iskorištavaju masti kao energije, uglavnom jogging. Citao sam da je najbolje kardio na tašte ujutro, ali to mi je malo previše da se dižem u 5 ujutro, onda bi imao premalo sna.  Zanima me ako ima tko kakav savjet u svezi treniga, jer najvise masti mi je u području prsa i naravno trbuha, pa se mozda vise posvetit tome dijelu ?

Hvala za sve unaprijed !!!
 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.