New Posts New Posts RSS Feed - kako prilagoditi prehranu poslu?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kako prilagoditi prehranu poslu?

 Post Reply Post Reply
Author
ebokte View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ebokte Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kako prilagoditi prehranu poslu?
    Posted: 06 Travanj 2015 at 22:20
Lijep pozdrav svima, nova sam na forumu i nova po pitanju promjene prehrane, te relativno nova po pitanju tjelovježbe! 

Tijekom zadnje dvije godine hedonistički sam uživala u hrani i naravno nabacila 10 kg viška. 
U tom vremenu prestala sam pušiti, a vježbanje sam zanemarila iako sam u mlađim danima (sad sam 30 godina) tri puta tjedno odlazila u teretanu. Doma imam bučice, sobni bicikli, klupu za trbušnjake te ovog proljeća kupujem novi bicikli te girju jer su mi se vježbe s njom jako svidjele. Uz to dosta pješačim jer mrzim voziti i gužvu u prometu Tongue

Također već sam pročitala sve teme o prehrani ovdje i već otprilike imam u glavi što napraviti po tom pitanju. U zadnjih mjesec dana izbacila sam kruh najviše, kad baš moram konzumiram moj omiljeni - kukuruzni. Nije mi problem pripremiti si hranu dan ranije za posao jer sam to i prije radila. Od mesa ionako najviše volim bijelo, a u povrću uživam. Jedino naravno moram prilagoditi količinu LOL I izbaciti slatko koje obožavam. 

Ono što mi jest problem su moje noćne smjene!

Dakle radim noćne smjene u kojima sam nerijetko - gladna! I to mogu nekako izdržati, ali najviše me brine onaj dan iza noćne smjene koji naravno - prespavam. Obično taj dan spavam do 13, 14 sati tako da preskačem neke obroke. 
Pa eto registrirala sam se ovdje kako bih dobila neki kvalitetan savjet vezan za to kako prilagoditi prehranu tom načinu života.

Ispričavam se na dugom postu i zaista mi treba pomoć ukoliko netko ima sličan problem ili ideju kako to sve prilagoditi poslu jer posao ne mogu mjenjati LOL

Hvala!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.