New Posts New Posts RSS Feed - SKINNY FAT SINDROM KOD ŽENA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

SKINNY FAT SINDROM KOD ŽENA

 Post Reply Post Reply
Author
purplewings View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2015
Location: Split
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote purplewings Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: SKINNY FAT SINDROM KOD ŽENA
    Posted: 29 Ožujak 2015 at 15:33
Pozdrav Smile
Nova sam na forumu a i u svijetu treninga i iako već dva mjeseca provodim po internetu proučavajuci,čitajući razne savjete...čini mi se da ipak nešto radim krivo jer u mjesec dana aktivno treninga još uvijek ne vidim ama baš nikakve rezultate. Možda još nije ni vrijeme al radije bih pitala odmah nego da još mjesec dana bezveze treniram Smile
Visoka sam 170cm i imam 54 kilograma i imam tzv. skinny fat sindrom ( u deficitu sam s misicnom masom ali nemam pretjeranu kilazu ) i izgledam si odlicno obucena al cim se skinem sve se treska Dead Citala sam da bi trebal sagorit preostalo salo i nabit misice te da je najbolje da se koncentriram na snagu i ne radim previse cardio. Tako da sam pocela radit doma treninge ( uglavnom se sluzim youtubeom npr women workout channel i tako to ) . Mjesec dana skoro svaki dan treniram i kako nemam skoro nista misica nisam mogla koristit utege no ima par dana sam pocela i to raditi( krenula sam u teretanu).Na prehranu se trudim paziti koliko mogu ali priznat cu da nisam sad bas pretjerano disciplinirana mada svakako pojedem nesto proteinsko nakon treninga. Imate li kakav savjet? Koliko ce mi trebati da izgradim misice i mogu li u isto vrijeme gubiti salo i dobivati misice? Koliko trebam trenirati i koliko dugo,sta,kako, plz help LOL svaki savjet je dobrodošao!!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.