New Posts New Posts RSS Feed - kružni trening ili??
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kružni trening ili??

 Post Reply Post Reply
Author
luu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kružni trening ili??
    Posted: 26 Ožujak 2015 at 15:59
Pozdrav,
molim vas recite mi, razliku u rezultatima nakon kruznog treninga s bučicama i tipičnog treninga s bučicama (1. vježba 3x za redom, 2. vježba 3x za redom itd. )Što je efikasnije za moj cilj?

Cilj je smanjenje obujma (cm)/ mršavljenje općenito
Nadam se da je razumljivo pitanje,neznam se drugacije izrazit

tnx
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2015 at 20:23
Razlike u rezultatima jako ovise o osobi, općem tjelesnom stanju i fizičkoj kondiciji, a o tebi ne znam ništa. Sa svim vrstama treninga se može postići rezultat, ali ako se radi o osobi prihvatljive kondicije moj izbor bi bio kružni ili kompleksi ili bilo što gdje se izmjenjuju dinamičke vježbe za razne veće mišićne skupine, sa što manjim pauzama između. Najlakše je skinuti salo sportašu koji ima veliki radni kapacitet, ali to ne može svatko. Počni pa vidi kako ti ide
Back to Top
luu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2015 at 21:02
Aha, ok kuzim. Kondicija mi je ok. Samo jos jedno pitanje , dal da kruzni radim po skupinama, recimo dva dana gornji dio , dva dana donji ili da je u jednom treningu obuhvaceno sve ( 4 dana cijelo tijelo ? )
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2015 at 22:05
za fatloss općenito se postiže puno bolji metabolički efekt treninga sa vježbanjem cijelog tijela. I hvala na pitanju :)
Back to Top
luu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2015 at 22:30
Ma hvala tebi što si voljan pomoć :) :)
Sad mi je sve jasnije.
Back to Top
luu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2015 at 09:47
Da li je ovo ok program za jedan trening,,nesto na ovaj princip

kruzni trening 3x 10-15

Čučnjevi sa bučicama (Kvadriceps,guza,zadnja loža)
Mrtvo dizanje na ravne noge sa bučicama (zadnja loža)
Glute kickback (guza)
Pregib bučicama stojeći (biceps)
Prednje dizanje bučica (ramena)
Jednoručna ekstenzija iza glave (triceps)
Leđnjaci (donji dio leđa)
dizanje nogu (donji dio trbuha )
trubušnjaci

tnx :)


Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2015 at 17:12
prihvatljivo, opet kako za koga. Probaj pri svakoj slijedećoj vježbi izmjenjivati gornji i donji dio, pa možda između toga ubaciti izolacijske kao za biceps i triceps, da dođeš do daha. Za ramena bolje Arnold press, a nemaš ništa za latisimus, npr inverted row ili slično.
Back to Top
luu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2015 at 18:47
Svakako cu ubacit nesto za lastimus,ovo sam na brzinu tebi napisala kao prijedlog. Samo ne razumin, kako mislis izmjenjivt gornji i donji dio,,,,Jel pod tim mislis da promjenim redosljed vjezbi ili ?

Hvala ti puno
Back to Top
luu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2015 at 19:33
*latisimus
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2015 at 12:22
pokušaj gdje možeš izmjenjivati vježba za gornji i donji dio tijela. Za guzu probaj i glute bridge ili hip trust, imaš razne varijante. Jednom tjedno možeš i malo povećati opterećenje pa raditi sa 5-8 ponavljanja. Možeš se igrati i sa pauzama između krugova, ovisno o opterećenju i trenutnom stanju. Nakon cca nekog vremena, npr mjesec dana, mijenjaj neke vježbe, uzmi drugu sličnu za tu skupinu mišića.
Back to Top
luu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2015 at 21:50
Ma da,svakako imam u planu sve te vježbe što si napisao, već to radim samo drugim danima.( 4 dana, 9 različitih vježbi za isti dio tijela) Ovo je samo primjer jednog dana ,čisto da vidim da sam na pravom putu. Miješam 20ak različitih vježbi i nakon mjesec dana planiram ponovo izmijenit vježbe..

E i hvala ti puno. Neću te više tlačit :)
tnxxxx
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.