New Posts New Posts RSS Feed - Vaše mišljenje o mom planu prehrane :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vaše mišljenje o mom planu prehrane :)

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
MissSunshine View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote MissSunshine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2015 at 04:32
Pileća prsa u mesnici kupi u mojoj je 1kg=35kn, jeftinija su od onog već zapakiranog u dućanima.
Aluminijska folija. Upalit ono kolo za struju na špaheru/štednjaku. Nakon minut folija se ugrije, bez ikakvog ulja, samo stavit filet, 2-3kapi vode, okretat...

Maslinovo ulje ubaci u salatu.
Posni sir možeš sa grožđicama.. Možeš i sa jogurtom.
Vidila sam na drugoj temi da si Milbonu kupio.. Radije kupi onaj par kuna skuplji..
Posni sirevi su često na akcijama pa mozes pratiti i tako prolazit jeftinije, pazi na rok isteka.
Jaja možeš kupit 30komada za 25kn.. opet pazi na rok.

pastetu od tune mos naprabviti -- ubacis u blender ili mikserom posni sir+tuna komadi+kiseli krastavci izmiksat.. njami ;D

Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2015 at 07:10
Savjet za paštetu, ja ubacim i tvrdo kuhana jaja
Back to Top
MissSunshine View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MissSunshine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2015 at 13:08
Koliko i pašteta traje?
Mislim koliko kuhana jaja smiju stat da se ne pokvare..
Ja san isto mislila al san se bojala da mi se neće pokvarit

Meni je najdraze kad su jaja isjeckana na komadiće..

Back to Top
Anaaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 38
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2015 at 15:21
U frižideru 2-3-4 dana sigurno mogu stajat bez problema. A i nije to neka količina... neces napravit paštetu u kanti od pet litara. 2 jaja, konzerva tune i neka količina sira... Pa to smaknes za dva obroka max.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2015 at 15:42
Originally posted by musclegain123 musclegain123 wrote:

Imam još jedno pitanje...
Zanima me kako da pripremim (skuham) rižu ili piletinu ,a da nije na ulju?? 

Možeš piletinu napraviti i u pećnici ali mene zanima zašto je toliki problem ispržiti nešto na malo masnoće?

Riža u šalicu-dve (ovisno o količini) vode, kuhaj dok ne upije i bok. 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2015 at 15:50
Originally posted by musclegain123 musclegain123 wrote:

SmileSmilePozdrav,
Nov sam ovdje, imam 17 godina,188 cm sam visok i imam 80 kg, te počinjem 23.03. u ponedjeljak sa p90x3 programom za masu, želio bih dobiti nešto mišićne mase i ukloniti salo s trbuha pa me zanima što mislite o mojoj dnevnoj prehrani(bez wheya):

7:00 prije škole zobene

10:25 rolica(tortilja) s tunomBig smile

14:30 prije trininga nekakvi obrok bogat proteinima i ugljikohidratima (npr. riža i piletina)

16:00 p90x3 trening

16:45 riba(sardina ili tuna) ili bjelanjci i banana (e ovaj obrok mi je jedini problem pošto ne uzimam whey)Angry

18:00 obrok sličan kao i prije treninga

21:00 posni sir sa bananomBig smile

SmileSmile




Nije isto pojesti sardinu, tunu ili bjelanjke s bananom, 3 različite kombinacije Smile, a usput ni ta banana nije potrebna posnom siru navečer Smile

Što pravi društvo zobenima ujutro?


Iako, prije svega.....ne treba tu puno komplicirati, pogotovo ako tek počinješ sa treningom. S druge strane korigirati nešto možeš, pogotovo ako si gladan ili ti nešto drugo ne odgovara. Ali ne zamaraj se detaljima, odradi dobro trening i drži se što kvalitetnijih namirnica, no neboj se ni onih malo manje kvalitetnih tu i tamo ;) Ako trening odradiš doma pojedi odmah neki obrok sličan onome prije treninga i super. Ja bi sardinu ostavila za neke druge obroke, možda obrok nakon tog :)

Na kraju svega.....imaš tu prostora za još jesti po mome :)



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
musclegain123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Location: Ivanec
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musclegain123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2015 at 18:00
4 bjelanjaka plus jedno cijelo jaje i šaka grožđica će biti dovoljan obrok poslije treninga(PWM)?
ili piletina sa rižom ?


Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2015 at 20:02
Originally posted by musclegain123 musclegain123 wrote:

4 bjelanjaka plus jedno cijelo jaje i šaka grožđica će biti dovoljan obrok poslije treninga(PWM)?
ili piletina sa rižom ?



....možeš komodno jaja iza treningaWink...Biological value=absorpcija  proteina jajca  je 94 odmah iza wheya a ujedno su i bogata BCAA kiselinama kao i whey  .....i slobodno 100g grožđica ...UH su bitni u fazi mršavljenja poslije treninga jer drže visok leptin=hormon sitosti....najbolje ti je pojačat UH prije  i poslije a ostale obroke ih skroz srižiBig smile...jedan obrok možeš komodno uzet 100g badema ili oraha...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
musclegain123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Location: Ivanec
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musclegain123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2015 at 19:58
Evo,opet da ne otvaram temu trebam savjet...
Bavim se košarkom i sutra (petak) u 20:00h imam utakmicu, a trebao bih vježbati po mojem planu,pa može kakav savjet, dal da se najedem normalno prije utakmice oko 7 i onda kad dođem doma oko 9:30/10:00 odvježbam što trebam i nakon toga normalan pwm? Bilo kakav savjet je dobrodošao!!!
Back to Top
benchpress View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote benchpress Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2015 at 15:16
Nisam neki profesionalac ,al možeš taj dan izbacit trening kad ti je utakmica ,a onaj dan što si zacrtao za odmor odradit taj zacrtani trening :)
Back to Top
musclegain123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Location: Ivanec
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musclegain123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2015 at 21:22
Oke, tako sam i mislio
Back to Top
musclegain123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Location: Ivanec
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musclegain123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2015 at 20:57
Pozz, evo nesto sam bolje sredio prehranu pa me zanima sto mislite..
7:00 zobene + banana + 2 cijela jaja i 3 bjelanjka i magnezij
10:30 odmor u skoli tost od sunke i sira i čok mlijeko nemogu bas birati
14:30 pileca prsa + integralna tjestenina sa sirom i paradajz
17:30 pwm whey 30 g + dextroza 30 g
19:00 riza + nekakvi izvor proteina i povrce
22:00 posni i neke masti

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.