New Posts New Posts RSS Feed - Dnevni Unos
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dnevni Unos

 Post Reply Post Reply
Author
Nadya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nadya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dnevni Unos
    Posted: 23 Veljaca 2015 at 20:24
Ćao!

Na par različitih kalkulatora, moj potrebni dnevni unos kcal varira (i do 300-400 kcal)

Obzirom da mi treba TAČAN podatak koliko moje tijelo dnevno treba energije da bi funkcioniralo u pretežno "sjedećem" stanju, kako bih mogla biti u sigurnom kcal deficitu, molim vas da mi vi iskusniji dadnete konkretnu brojku!

Podaci:

Žensko
Visina 169 cm
Masa 56 kg
Godine 22

Hvala :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2015 at 13:56

Olovka, papir, tjedan dana zapisivanja koliko jedeš, vaganje prije/poslije i dobit ćeš koliko toliko točan podatak Wink  Online kalkulatori mogu pogoditi ali i jako precijeniti/podcijeniti kcal. 

No....zašto deficit sa takvim brojkama? Meni se više čini da je ovdje problem kompozicija tijela, a to će onda tražiti neke druge mjere Smile Ja bi ovdje skoro u blagi suficit i željezo u ruke Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Nadya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nadya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2015 at 15:17
Hvala Gym :)

Trenutno treniram barem 3 puta sedmično, tako da deficit i nije nužan.

ALI uskoro nikako neću imati vremena za trening, morat ću se vrlo intenzivno posvetiti nekim drugim stvarima pa bi mi tačne brojke dobro došle.

Hvala

Edited by Nadya - 24 Veljaca 2015 at 15:18
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.