New Posts New Posts RSS Feed - Pozdravi ljudi :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdravi ljudi :)

 Post Reply Post Reply
Author
johnny_zd View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2015
Location: Zadar
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote johnny_zd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdravi ljudi :)
    Posted: 23 Veljaca 2015 at 20:02
Pozdrav,

Imam 21 godinu, dolazim iz Zadra.
Visok sam 178 cm, težak 99,5 kg.
Obim struka: 94 cm
Obim kukova: 100 cm

Prije mjesec dana upisao sam se na neki oblik crossfita, većinom se rade kružni treninzi, treninzi snage 3x tjedno (Pon, Sri, Pet)
Prehrana mi izgleda ovako nekako(ne mjerim obroke)
: oko 10h doručak: zobene pahuljice s jogurtom
 oko 13h međuobrok: pojedem bananu ili neko voće
 oko 16h ručak: većinom bude neki izvor proteina s povrćem(brokula, blitva, cikla, piletina, jaja, tunjevina)
 oko 19h međuobrok: opet neko voće bude i šačica orašastih plodova(bajam, orah, kesten)
 u 20h-21h trening - nakon što dođem s treninga pojedem tunjevinu iz konzerve i 2 kuhana jaja
nakon toga oko 23h spavanje


Dakle, sljedi klasična priča...
Trenirao sam Taekwondo 12 godina, nakon prestanka treniranja (s mojih 18godina) dobio sam 25kg kroz nekih godinu dana, nisam se ni okrenuo a kile su već bile tu. Od tada muku mučim s prekomjernom težinom. Jednostavno sam mislio lako ću lako ću, i sad kad sam počeo s treniranjem i kad sam počeo paziti na prehranu primjetio sam da je to puno teže nego što sam ja mislio.

Prehrane se držim rekao bih skoro pa 90 posto(pogotovo sad kad je korizma izbacio sam slatko, tjesteninu, kruh itd, općenito izbjegavam šećere)

Ako vam nije problem želio bih da mi pomognete s treningom, zanima me da li mi je premalo aktivnost 3 put tjedno i što bi vi još dodali? pretpostavljam neki cardio(trčanje mi je najdraže) kako? koliko? ujutro, navečer? kojim danima?

Hvala vam puno svima i nadam se da mi necete zamjeriti na ovako velikom postu ili ako sam nešto krivo napisao, novi sam tu :)

P.S slike ću staviti sutra ili prekosutra



Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.