New Posts New Posts RSS Feed - Zastoj
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zastoj

 Post Reply Post Reply
Author
marianne View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marianne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zastoj
    Posted: 17 Veljaca 2015 at 09:11
Pozdrav :)

Iskreno, ne znam ni kako bih nazvala ovu temu, ali nekako je ovo možda najbolji naziv, zastoj u napredku :/

Visoka sam 172 i imam 62-63 kg. Prije par godina sam počela baviti se fizičkom aktivnošću, prvo laganije a sad sam došla na malo veći nivo, body attack, trx, combat i tako. Uz to pokušavam hodati što više. Na prehranu pazim, nije savršena, ali trudim se. Pokušavam jesti što više proteina iako obožavam ugljikohidrate. U tijelu sam jako čvrsta, imam listove i bedra izuzetno čvrsta, ali veća. Općenito sam tip kruške i ne želim sad neke drastične promjene, ali imate li neki savjet kako stanjiti bedra? Osim toga imam dosta celulita.
Pokušavam smršati bar 3-4 kg i smanjiti bedra ali u biti nikakvog napreka nema. Došlo je do totalnog zastoja. Imate li kakvih savjeta i uputa?
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 09:21
Tijelo ti se naviklo na ovu aktivnost koju provodiš, unesi malo promjena... počni raditi hiit treninge npr. umjesto hodanja izmjenjuj dionice hodanja i jogginga i pij što više tekućine kako bi se potakao metabolizam.
Be healthy, be happy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.