New Posts New Posts RSS Feed - Gdje upoznati pravu/pravog?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gdje upoznati pravu/pravog?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Gdje upoznati pravu/pravog?
    Posted: 08 Listopad 2011 at 09:25
Evo da se ne spama :))

Haha.. Dalila do 7 vani.. To je prava zena!!!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 09:49
hehehehe šta sam onda ja koja je jednom ove godine bila vani i to na teški nagovor, s ocima na pol koplja jedva do 3 ujutro LOL

Gdje upoznat....ja sam svog na jedinom mjestu di sam ga i mogla upoznat - u teretani hehe...sa mnom netko drugi nebi ni izdržao :)

Nema pravila....
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 09:50
U autobusu
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 10:04
pa nigdje Ali istina je da je vani gotovo nemoguce jer je kao da si došao na plac ili traku, nitko nema vremena za neki razgovor a kamoli zanimljiv( a moguce da je za to i nesposoban), nego "Zdravo, ...i cim se baviš? Ocemo otic odavde?" Nije mi baš jasno zašto je š night stand tako esencijal i poželjan kad je neosoban, dakle i bezopasan (osim stda, ali ja sam mislila na adrenaline rush ), ali zato ljudi idu van. Ne svi, ali vecina...I jako je smješno gledat sa strane što sve rade da privuku pažnju suprotnog spola. Neznam kak im se da Sve svoje prije sam upoznala cudnim spletovima okolnosti koji nisu ukljucivali izlazak, no kako 2 god nisam upoznala nikog zanimljivog, odgovor ostaje nigdje
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 10:12
Ja sam svoju vidio vani dok smo oboje za sankom bili :D , pa je nasao na face pa tako pocelo.. Ali da bih vani prisao, no way..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 11:37
kaj se sve mora vrtjeti oko toga da li ceš naci nekoga??? Ne bi se složio da vecina ide van zbog one night standa, zapravo ne bi se složio da vecina ide uopce van zbog toga da bi našla nekoga... :) ljudi se idu van zabaviti, manje bitno da li ce se spetljati s nekim ili ne... (onda zauzeti uopce ne bi išli van) Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 12:10
super je da ti tako misliš, ali nažalost nisi u pravu za vecinu, i da mislim na single ljude, mada su i neki zauzeti ipak on the market. Da nema te opsesije s "hooking up" ne bih u š veceri imala 3-4 loša uleta jer se to smatra krajnjim ciljem zabave. I da bar nije tako, ali generalno je sve to površno i instant. Ja se slažem s tvojim stavom, odeš da se malo izvuceš iz stana i zabaviš, zezaš s ljudima s kojima se voliš družiti. Nac nekog ili ne, tako nebitno, jer je to najlakša stvar na svijetu ako ti je samo do toga da imaš status osobe u vezi, time je i precijenjeno
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 12:13
Ja kad sam u vezi, uopce nemam volje ici van.. Radije sa curom u kino ili na veceru i ici spat u pristojne sate..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 13:38
ne znam, mi smo onda vjerojatno razliciti od te vecine jer nikad nismo takvi bili... Naravno da uletiš nekome, ali to je ionako više zajebancija, nije mi problem upoznati nekoga i popricati i zajebavati se s njom, a da od toga ništa ne ocekuješ... Pa time se samo ograniciš i stavljaš na sebe neki teret jer na kraju imaš osjecaj da je izlazak propast jer nisi nikoga ulovio Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 14:11
Evo savjet od jednog "mladog" lovca, ici van da nekoga zbariš, upoznaš ili šta god SAKA
Najbolje je otici van sa društvom malo si popiti zabaviti se , a ako ima neka cura/decko prici jednostavno pitati za ples i sve je riješeno ( iz prve ruke ) Big smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 14:27
covjece Zvonimir, pravi si savjetnik..a da držiš seminare? T&#šš1;ngueT&#šš1;ngue Big smile

Ma joj ljudi, baš radite filozofije od ovoga Big smile Ima nas svakvih sa svakakvim razlozima za izlazak. Odeš opušteno van, ako ti se netko svidi probaš mu pric, nakon par rijeci približno odrediš dal je vrijedan daljnjeg truda, nađeš se na samo - ide, ne ide - idemo dalje.....ako ti se nitko ne svidi zabavljaš se vec kako se zabavljaš i to je to....ako si s druge strane za š night stand odradiš i to i eto, svakom svoje... uostalom idiote možeš upoznat svugdje, kao i što nekog super možeš upoznat za šankom....

Mene su izlasci odavno pustili, bila sama ili u vezi...ne vidim više zabavu u tome...zapravo su me uvijek najviše privlacile veceri uz najbližu ekipu,  gitaru i ponešto cugice sa strane Smile


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 14:49
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Mene su izlasci odavno pustili, bila sama ili u vezi...ne vidim više zabavu u tome...zapravo su me uvijek najviše privlacile veceri uz najbližu ekipu,  gitaru i ponešto cugice sa strane Smile


Sigurno si pila i tada mineralnu Big smileLOLLOLLOL
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 15:02
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

ne znam, mi smo onda vjerojatno razliciti od te vecine jer nikad nismo takvi bili... Naravno da uletiš nekome, ali to je ionako više zajebancija, nije mi problem upoznati nekoga i popricati i zajebavati se s njom, a da od toga ništa ne ocekuješ... Pa time se samo ograniciš i stavljaš na sebe neki teret jer na kraju imaš osjecaj da je izlazak propast jer nisi nikoga ulovio Smile


exactly najbolje je kad nicim ne završi prvu vecer tj kad ni ne postoji pritisak da "mora".
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2011 at 18:02
Evo veceras idem na kestenijadu u Kostajnicu, koncer Zlatnih dukata, preko u Bosnu na cevape i jeftino jelen pivo, nakon toga svega na jbni rocendan gdje cemo igrati cugopol sa jegerom !
Idem van da se zabavim , a ne radi cura ili nezz cega !
Budem se zabavio za sve vas Big smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2011 at 00:14
Originally posted by davor23 davor23 wrote:



Sigurno si pila i tada mineralnu Big smileLOLLOLLOL


 T&#šš1;ngue Ti si upoznao Gymku, to je neka sasvim druga prica Wink  Prošlo je moje vrijeme partijanja hehe..sad su neki novi klinci na redu, ja se umirovljujem :)




Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2011 at 14:37
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


 T&#šš1;ngue Ti si upoznao Gymku, to je neka sasvim druga prica Wink  Prošlo je moje vrijeme partijanja hehe..sad su neki novi klinci na redu, ja se umirovljujem :)

Sad lagano fotelja, telka, proteinski shake, dragi i filmic jel.. Big smile

Da, svi polako odlazimo u mirovinu, štedimo lovu za neka putovanja s dragom / dragim.. Nema više toga žara u alkoholu i izlascima kao prije.. Big smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.