New Posts New Posts RSS Feed - Gdje naci osobnog trenera?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gdje naci osobnog trenera?

 Post Reply Post Reply
Author
InaNina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote InaNina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Gdje naci osobnog trenera?
    Posted: 09 Svibanj 2011 at 21:39

 ...i to za mršavljenje i vracanje u formu!

Upravo sam provela cijelo vece surfajuci u potrazi za osobnim trenerom. I nisam našla ništa, osim standarnih trenera koji su zaposlenici teretana. Iskreno, do sada s njima nisam imala nikakav konkretan razultat/komunikaciju, osim što si išli zamnom s listom što da odvježbam.

Ja želim nekog trenera koji zna sve o kombinaciji nutricionizma, vježbanja i mršavljenja. Tj. nekoga tko ce mi biti sjena slijedecih par mjeseci, prvo sve isplanirati, zatim detaljno kontrolirati i vježbati. Kod vježbi bi bilo idealno da to bude nešto u prirodi, po vani.. s obzirom da je proljece. A vani se stvarno da super iskombinirati od vježbanja s onime što se nađe u prirodi, do šetanja, trcanja,bicikla i sl.. Znaci nekoga tko ce me pratiti u svakom koraku barem 3 puta tjedno, a ostale dane tražiti izvještaj što radim, jedem i sl.

Na kojoj od tema mogu naci nekoga takvog i koliko da racunam da košta sat u prosjeku?

Inace, ja sam u Splitu..

joą smiąljam potpis..
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2011 at 21:55
http://www.facebook.com/pages/SPORTSKI-CENTAR-POMAK-STINICE/ š0š50šš7937400š54
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2011 at 21:59
Bilo bi ti najbolje da kao i ovdje, postaviš po drugim fitness forumima da tražiš osobnog trenera na podrucju Splita. Također, možeš otici do nekih splitskih teretana, tamo ce sigurno biti osoba koje ti mogu biti osobni treneri. ;)
Back to Top
InaNina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote InaNina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2011 at 22:01
 Našla, pogledala.. Jel to sistem upišem se u teretanu i tamo mi netko da vježbe? Jer to ne bih.. Ja bi pravog osobnog trenera koji mi kreira sve od vježbanja do prehrane, kontrolira, prati i vježba uz mene :D
joą smiąljam potpis..
Back to Top
InaNina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote InaNina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2011 at 22:05
 @Pitbull .. jesam na stranici osobni treneri, a evo sad i tu.. Ne bih imala ništa protiv da mi se javi i netko od ovih trenera što konzultiraju tu po forumu, al da to stvarno bude ozbiljna ponuda..
joą smiąljam potpis..
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2011 at 22:11
cek dok ih malo više vidi temu ;)
Ha gle, najbolje bi bilo da se upišeš u teretanu, tamo nađeš osobnog trenera koji ce ti složiti prehranu, vodati te od sprave do sprave itd.
Back to Top
InaNina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote InaNina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2011 at 22:17

 Ma to sam prošla, više puta.. Nikada to nije pravi osobni trener, jer to od sprave do sprave mogu i sama, necu se izgubiti ;) A i princip rada na svakoj znam..

Znaš ono kad vidiš npr. Janicu kako je vježbala u prirodi, uzme komad drveta pa diže, ili trci po parku, ili vozi bicikl, ili radi trbušnjake na klupici .. Ja bih tako nešto. Znaci nekoga tko ce ti svaki drugi dan posvetiti dva sata, a u međuvremenu kontrolirati što i kako jedeš. Jer o teoriji sve znam.. principe vježbanja, kako koliko, sve o prehrani, kombinacijama, nacinima pripreme itd, ali nisam dovoljno disciplinirana da bih uspjela sama, treba mi žandar :D

eto...

joą smiąljam potpis..
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2011 at 11:25
A vidi, teško da ce te netko drugi uspjeti disciplinirati dok ti sama sebi u glavi ne posložiš stvari  i ne odluciš da želiš izgledati i osjecati se bolje, skinuti višak kg etc., jer može ti netko složiti prehranu i trenirati s tobom u prirodi/teretani, ali ako se ti navecer nakrcaš sladoledom, cokoladom ili slicnim junkom nece biti ništa od toga. ;)
Back to Top
InaNina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote InaNina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2011 at 11:36

 Sve je to jasno ;)

Idem korak po korak.. za pocetak, trebam trenera :D

joą smiąljam potpis..
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2011 at 15:55
dakle vako u pomaka imas takvo nesto,oni ti odma srede tamo prehranu mire te ,rade ti ono ka opterecenje ka ergometrija i ka to ti rade šx misecno da vide kako napredujes.u sklopu pomaka imas i druge sadrzaje tipa bambinton,mali nogomet i niz dr...aktivnosti.
nadam se da si svjesna da osobnog trenera i dodatno placaš ne ulazi u clanarinu.

u svakoj teretani mos dobit osobnog trenera,ako jasno pitas i reces sta zelis,oni ti opet imaju neke kontakte tako da se nemoras mucit trazit .

http://osobnitreneri.com/index.php?option=com_content&view=a rticle&id=55&Itemid=7š
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2011 at 17:38
Originally posted by InaNina InaNina wrote:

 ...i to za mršavljenje i vracanje u formu!

Upravo sam provela cijelo vece surfajuci u potrazi za osobnim trenerom. I nisam našla ništa, osim standarnih trenera koji su zaposlenici teretana. Iskreno, do sada s njima nisam imala nikakav konkretan razultat/komunikaciju, osim što si išli zamnom s listom što da odvježbam.

Ja želim nekog trenera koji zna sve o kombinaciji nutricionizma, vježbanja i mršavljenja. Tj. nekoga tko ce mi biti sjena slijedecih par mjeseci, prvo sve isplanirati, zatim detaljno kontrolirati i vježbati. Kod vježbi bi bilo idealno da to bude nešto u prirodi, po vani.. s obzirom da je proljece. A vani se stvarno da super iskombinirati od vježbanja s onime što se nađe u prirodi, do šetanja, trcanja,bicikla i sl.. Znaci nekoga tko ce me pratiti u svakom koraku barem 3 puta tjedno, a ostale dane tražiti izvještaj što radim, jedem i sl.

Na kojoj od tema mogu naci nekoga takvog i koliko da racunam da košta sat u prosjeku?

Inace, ja sam u Splitu..



Racunaj da ceš potrošit jednu prosjecnu placu za angažman ovakve osobe, tj. sjene.


Rijeąeno na PM.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2011 at 18:02
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by InaNina InaNina wrote:

 ...i to za mršavljenje i vracanje u formu!


Upravo sam provela cijelo vece surfajuci u potrazi za osobnim trenerom. I nisam našla ništa, osim standarnih trenera koji su zaposlenici teretana. Iskreno, do sada s njima nisam imala nikakav konkretan razultat/komunikaciju, osim što si išli zamnom s listom što da odvježbam.


<p style="font-weight: bold;">Ja želim nekog trenera koji zna sve o kombinaciji nutricionizma, vježbanja i mršavljenja. Tj. nekoga tko ce mi biti sjena slijedecih par mjeseci, prvo sve isplanirati, zatim detaljno kontrolirati i vježbati. Kod vježbi bi bilo idealno da to bude nešto u prirodi, po vani.. s obzirom da je proljece. A vani se stvarno da super iskombinirati od vježbanja s onime što se nađe u prirodi, do šetanja, trcanja,bicikla i sl.. Znaci nekoga tko ce me pratiti u svakom koraku barem 3 puta tjedno, a ostale dane tražiti izvještaj što radim, jedem i sl.


Na kojoj od tema mogu naci nekoga takvog i koliko da racunam da košta sat u prosjeku?


Inace, ja sam u Splitu..

Racunaj da ceš potrošit jednu prosjecnu placu za angažman ovakve osobe, tj. sjene.


meni su sjene free u gymu,al to nisu osobni treneri pokazu ti vjezbe i sve,al ne vizbaju s tobom,za vizbanje imam drustvo i to mi je bas cool.imam s kim cakulat i nadmetat se u podizanju kilaze zabavno je,uvik nade neke nove vjezbice i trening prominimo.

a osobnog trenera nebi placala jer to kosta od š50-300kn(naravno ovisno o treneru,ako je pocetnik š50kn trazi minimalno) po satu/danu vizbanja.previse al opet ko voli nek izvoli.

to sta platis trenera nece ti smanjit brzo kile i struk,samo cas bit par tisuca laksa .
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2011 at 22:31
Originally posted by berlava berlava wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by InaNina InaNina wrote:

 ...i to za mršavljenje i vracanje u formu!


Upravo sam provela cijelo vece surfajuci u potrazi za osobnim trenerom. I nisam našla ništa, osim standarnih trenera koji su zaposlenici teretana. Iskreno, do sada s njima nisam imala nikakav konkretan razultat/komunikaciju, osim što si išli zamnom s listom što da odvježbam.


<p style="font-weight: bold;">Ja želim nekog trenera koji zna sve o kombinaciji nutricionizma, vježbanja i mršavljenja. Tj. nekoga tko ce mi biti sjena slijedecih par mjeseci, prvo sve isplanirati, zatim detaljno kontrolirati i vježbati. Kod vježbi bi bilo idealno da to bude nešto u prirodi, po vani.. s obzirom da je proljece. A vani se stvarno da super iskombinirati od vježbanja s onime što se nađe u prirodi, do šetanja, trcanja,bicikla i sl.. Znaci nekoga tko ce me pratiti u svakom koraku barem 3 puta tjedno, a ostale dane tražiti izvještaj što radim, jedem i sl.


Na kojoj od tema mogu naci nekoga takvog i koliko da racunam da košta sat u prosjeku?


Inace, ja sam u Splitu..

Racunaj da ceš potrošit jednu prosjecnu placu za angažman ovakve osobe, tj. sjene.


meni su sjene free u gymu,al to nisu osobni treneri pokazu ti vjezbe i sve,al ne vizbaju s tobom,za vizbanje imam drustvo i to mi je bas cool.imam s kim cakulat i nadmetat se u podizanju kilaze zabavno je,uvik nade neke nove vjezbice i trening prominimo.

a osobnog trenera nebi placala jer to kosta od š50-300kn(naravno ovisno o treneru,ako je pocetnik š50kn trazi minimalno) po satu/danu vizbanja.previse al opet ko voli nek izvoli.

to sta platis trenera nece ti smanjit brzo kile i struk,samo cas bit par tisuca laksa .


Imaš ti trenera koji ce te vodit po đimu i za 60-70 kn po satu, npr studenti kineziologije, to je još ok. Ali platit š50-300 kn nekom random liku koji nema osnovno znanje o kineziologiji i nutricionizmu samo zato što nosi majicu na kojoj piše TRENER je glupost, takvih trenera je najviše. Vidio sam svojim ocima da covjeku nije znao objasnit pravilnu izvedbu mrtvog dizanja što je osnova osnove. Pravog trenera koji ce se stvarno angažirat oko klijenta i koji zna svoj posao vrijedi unajmit ako financije dozvoljavaju. Naravno, može se i bez njega al ipak je lakše kad tek kreceš s vježbanjem da ti netko pokaže tehniku dizanja i barem neke osnove nutricionizma, dalje se sam treba snalazit i nadograđivat znanje
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2011 at 23:03
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Imaš ti trenera koji ce te vodit po đimu i za 60-70 kn po satu, npr studenti kineziologije, to je još ok.


Ja znam cak i 50 naplacivati, a dajem dobru uslugu za razliku od vecina koja ti kaže, vozi orbitrek za zagrijavanje, pa te malo po spravama provede i to je to a naplate š50 + kn, po meni je to prestrašno
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2011 at 23:15
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by berlava berlava wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by InaNina InaNina wrote:

 ...i to za mršavljenje i vracanje u formu!


Upravo sam provela cijelo vece surfajuci u potrazi za osobnim trenerom. I nisam našla ništa, osim standarnih trenera koji su zaposlenici teretana. Iskreno, do sada s njima nisam imala nikakav konkretan razultat/komunikaciju, osim što si išli zamnom s listom što da odvježbam.


<p style="font-weight: bold;">Ja želim nekog trenera koji zna sve o kombinaciji nutricionizma, vježbanja i mršavljenja. Tj. nekoga tko ce mi biti sjena slijedecih par mjeseci, prvo sve isplanirati, zatim detaljno kontrolirati i vježbati. Kod vježbi bi bilo idealno da to bude nešto u prirodi, po vani.. s obzirom da je proljece. A vani se stvarno da super iskombinirati od vježbanja s onime što se nađe u prirodi, do šetanja, trcanja,bicikla i sl.. Znaci nekoga tko ce me pratiti u svakom koraku barem 3 puta tjedno, a ostale dane tražiti izvještaj što radim, jedem i sl.


Na kojoj od tema mogu naci nekoga takvog i koliko da racunam da košta sat u prosjeku?


Inace, ja sam u Splitu..

Racunaj da ceš potrošit jednu prosjecnu placu za angažman ovakve osobe, tj. sjene.


meni su sjene free u gymu,al to nisu osobni treneri pokazu ti vjezbe i sve,al ne vizbaju s tobom,za vizbanje imam drustvo i to mi je bas cool.imam s kim cakulat i nadmetat se u podizanju kilaze zabavno je,uvik nade neke nove vjezbice i trening prominimo.

a osobnog trenera nebi placala jer to kosta od š50-300kn(naravno ovisno o treneru,ako je pocetnik š50kn trazi minimalno) po satu/danu vizbanja.previse al opet ko voli nek izvoli.

to sta platis trenera nece ti smanjit brzo kile i struk,samo cas bit par tisuca laksa .
Imaš ti trenera koji ce te vodit po đimu i za 60-70 kn po satu, npr studenti kineziologije, to je još ok. Ali platit š50-300 kn nekom random liku koji nema osnovno znanje o kineziologiji i nutricionizmu samo zato što nosi majicu na kojoj piše TRENER je glupost, takvih trenera je najviše. Vidio sam svojim ocima da covjeku nije znao objasnit pravilnu izvedbu mrtvog dizanja što je osnova osnove. Pravog trenera koji ce se stvarno angažirat oko klijenta i koji zna svoj posao vrijedi unajmit ako financije dozvoljavaju. Naravno, može se i bez njega al ipak je lakše kad tek kreceš s vježbanjem da ti netko pokaže tehniku dizanja i barem neke osnove nutricionizma, dalje se sam treba snalazit i nadograđivat znanje
ovi moji sta sam ih nazvala sjene su likovi koi stvarno imaju ludilo savjete i paze na sve vizbace dakle likovi koi ce ti doc,pristupit ti lipo savjetovat te ako ides radit krivo vjezbu.isto tako ako dodes i lipo pitas ih da tribas pomoc oko sprava ili vjezbi,svak ce ti doc pokazat,sacekat da vide kako ides napravit prvi pokret te ti rec sta nije dobro i na sta da paziš kod izvedbe vjezbe.ali niti jedan nece doc i stat i vjezbat s tobom.
i smatram da je to u redu i sasvim dovoljno.

ovi sta traze š50kn i jesu osobe koje su zavrsile dif!
od istih ces za 60kn dobit tek program ili jelovnik .
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.