New Posts New Posts RSS Feed - Gdje kupujete dodatke prehrani?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Gdje kupujete dodatke prehrani?

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 10:50
Whey i Creatine uzimam u teretani a dex i ostalo u DM-u.

Inace suplemente uzimam preko prijatelja jer koristim teretanu u PU Bjelovarskoj... đabana je pa nemam potrebe ic nekom u teretanu i placat clanarinu... a tam me cudno gledaju kad dođem nešto kupit a nisam clan teretane     !
Who dares wins!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 10:56

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Ann Ann wrote:

Ja u teretani, ali sad sam zamolila frenda da mi kupi sa
ove stranice, jer su cijene LUDILO!!

www.myprotein.com

Recimo da vi sklopite neki deal s njima... bilo bi vam
isplativo.


Koliko su zapravo oni kvalitetni?
Koji whey protein uzimate odavdje: MyProtein - Protein Powders

I koliko gledam ... to su sve neki njihovi brandovi jel?
 

meni su dobri. pitaj illyja i avatara i oni ih koriste

Back to Top
Otto17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Otto17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 00:55
  Meni je nekako najisplativije uzeti od ljudi što prodaju na forumu "forum.teretana.net". Cijene su puno jeftinije nego u ducanu, a sve vrhunski brendovi kao što su Optimum Nutrition i Dymatize. Ima i myprotein.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 14:58
Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

  Meni je nekako najisplativije uzeti od ljudi što prodaju na forumu "forum.teretana.net". Cijene su puno jeftinije nego u ducanu, a sve vrhunski brendovi kao što su Optimum Nutrition i Dymatize. Ima i myprotein.


A odakle oni kupuju robu?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
jole00 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jole00 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 16:58
ja nisam još ušao u šoping suplemenata,al mi kažu frendovi da kupuju u sklopu teretana,pogotovo ako su tam malo duže dobije se možda i neki popust..ili preko nekog od trenera..
Koji šecer kupujete u DMu-onaj grožđani ili vocni?

i cisto za info..neka prihvatljiva cijena wheya po kg bi bila recimo oko š50kn? i to najcešce kombinacija izolata i koncentrata bude? da se znam orijentirat pri prvoj kupnji
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 17:04
Originally posted by jole00 jole00 wrote:

ja nisam još ušao u šoping suplemenata,al mi kažu frendovi da kupuju u sklopu teretana,pogotovo ako su tam malo duže dobije se možda i neki popust..ili preko nekog od trenera..
Koji šecer kupujete u DMu-onaj grožđani ili vocni?

i cisto za info..neka prihvatljiva cijena wheya po kg bi bila recimo oko š50kn? i to najcešce kombinacija izolata i koncentrata bude? da se znam orijentirat pri prvoj kupnji


Nebih ti preporucio kupovinu supl. iz teretane, preskupo je.

Radije preko neta nešto iskombiniraj, imaš pod dodatci prehrani link od mooda, myprotein š00 kn/kila.

E da što se tice šecera, ovaj grožđani uzmi, ne fruktoza!


Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Otto17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Otto17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 17:57
 Osobno ne bih nikad uzeo proteine od nekakvog po meni divljeg brenda "myprotein". Jednom je u Engleskoj bila afera da su u aminokiselinama nađeni ostaci nokata i slicnih dijelova životinje. Kad tocimo gorivo u auto jako pazimo da bude što više oktana, da bude bez sumpora...kad kupujemo ulje za auto također biramo što bolje. Međutim, kad kupujemo nešto što je gorivo za naš organizam, nešto što utjece na naše zdravlje, tada ne biramo, može što jeftinije. To se odnosi na suplemente, ali i na hranu. A taj myprotein je postao popularan u Hrvatskoj prvenstveno zbog cijene. Ko voli, nek izvoli.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 18:08
Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

 Osobno ne bih nikad uzeo proteine od nekakvog po meni divljeg brenda "myprotein". Jednom je u Engleskoj bila afera da su u aminokiselinama nađeni ostaci nokata i slicnih dijelova životinje. Kad tocimo gorivo u auto jako pazimo da bude što više oktana, da bude bez sumpora...kad kupujemo ulje za auto također biramo što bolje. Međutim, kad kupujemo nešto što je gorivo za naš organizam, nešto što utjece na naše zdravlje, tada ne biramo, može što jeftinije. To se odnosi na suplemente, ali i na hranu. A taj myprotein je postao popularan u Hrvatskoj prvenstveno zbog cijene. Ko voli, nek izvoli.


Otkud ti to?
citaj malo i druge forume pa ceš vidjeti mišljenja.
Nije samo stvar u cijeni, dapace,obavljena je analiza na myprotein i sve je uredu.

btw, jesi to ti na avataru?


Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Otto17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Otto17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 18:35
Jel može neki link na tu analizu?
Ovo na avataru sam ja. Ne znam cemu takvo pitanje, takva podrugljivost?


Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 18:38
Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

Jel može neki link na tu analizu?
Ovo na avataru sam ja. Ne znam cemu takvo pitanje, takva podrugljivost?




Pokušat cu naci analizu.

Nikakva podrugljivost, šala frende, nemoraš se odmah ljutit
Rijeąeno na PM.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 18:44

 http://www.myprotein.co.uk/

 

Tu ima analiza.

Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 20:24

 Da mi trpaju mamutska muda u whey i prodaju ga jeftino bio bih sretan i sam sebi mega cool jer ipak pijem VEJ

 

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 21:03
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Da mi trpaju mamutska muda u whey i prodaju ga jeftino bio bih sretan i sam sebi mega cool jer ipak pijem VEJ


 



thorn što si i od whey-a odustao?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 21:43
  Vraga je odustao..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 21:49
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Da mi trpaju mamutska muda u whey i prodaju ga jeftino bio bih sretan i sam sebi mega cool jer ipak pijem VEJ


 



thorn što si i od whey-a odustao?
 

Jok, bar zasada

Trošim ga jedino jer je fin

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 21:51
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Da mi trpaju mamutska muda u whey i prodaju ga jeftino bio bih sretan i sam sebi mega cool jer ipak pijem VEJ


 



thorn što si i od whey-a odustao?
 

Jok, bar zasada

Trošim ga jedino jer je fin



Meni je najsladje nakon treninga sjesti znojan u svlacioni, smiksat si PWM i popit ga..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.