New Posts New Posts RSS Feed - Žgaravica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Žgaravica

 Post Reply Post Reply
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Žgaravica
    Posted: 01 Studeni 2009 at 13:34
  Zanima me kako se borite sa tim problemom (ako ga imate naravno)...
Ja sam morao iz prehrane izbaciti kavu, cesnjak, luk, vlasac, papar... odmah me zgaravica lovi..

I citao sam na netu, pise da ako se legne nakon hrane, da i to izaziva zgaravicu.. hmm..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2009 at 15:29
Mala rasprava na tu temu koju sam zapocela:


Žgaravica & co



A također ima dobrih stvari na www.PlivaZdravlje



Back to Top
Timimix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Timimix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 02:40
  ja imam žgaravicu od banane :)) kakav peh, a poslije treninga ju moram :S
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 02:45
Originally posted by Timimix Timimix wrote:

 
ja imam žgaravicu od banane :)) kakav peh, a poslije treninga ju moram :S


ne moraš
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 09:59

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Timimix Timimix wrote:

 
ja imam žgaravicu od banane :)) kakav peh, a poslije treninga ju moram :S


ne moraš
 

Ne ne, mora, jer inace nije cool izjava

Davore meni obicno dođe žgaravica u vecernjim satima, ponekad tako grozna da bih vrištao od muke, samo još nisam prokljuvio od koje hrane tocno, mislim uglavnom su to one fore sa kiselošcu i lužnatosti namirnica.

Također kod ekstremnih UH+M kombinacija, velika vjerojatnost da cu imat žgaravicu.

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 10:33
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Timimix Timimix wrote:

 
ja imam žgaravicu od banane :)) kakav peh, a poslije treninga ju moram :S


ne moraš
 

Ne ne, mora, jer inace nije cool izjava

Davore meni obicno dođe žgaravica u vecernjim satima, ponekad tako grozna da bih vrištao od muke, samo još nisam prokljuvio od koje hrane tocno, mislim uglavnom su to one fore sa kiselošcu i lužnatosti namirnica.

Također kod ekstremnih UH+M kombinacija, velika vjerojatnost da cu imat žgaravicu.



Meni dodje recimo od kave.. skuzio sam da mi dodje od cokolino, a pazi, od cokolesnika ne Zatim ako nakon hranjenja legnem, takodjer.. kapula, cesnjak isto.. mozda imamo gastritis
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 11:09
Pa ako imaš jako cesto i ako si primijetio da ti više vrsta hrane izaziva- onda vjerojatno imaš gastritis.

Mene je milijun namirnica, nacina spremanja jela mucilo dugo, a i kad bi bila velika promjena vremena isto mi se znalo dogodit žgaravica, otišla na gastroskopiju i ispalo da imam kronicni gastritis i dva mala cira na dvancsniku.
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 05:46
Uf, imam užasnu žgaravicu od npr. previše cokolade, što mi je skroz cudno, al ajde... I uvijek, ali uvijek imam žgaravicu nakon neceg što je "papreno". Samo cips od paprike kod mene izaziva žgaravicu. Inace, ljubitelj sam slatkoga, a ne slanoga, tako da mi je lako izbjegavati hranu koja izaziva žgaravicu kod mene, ali jedno vrijeme me od sve, ali baš sve hrane hvatala žgaravica... I jedini nacin kako sam to uspjela riješiti bila je - soda bikarbona. Stvarno mi zna uvelike pomoci
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 23:35
A da probaš Gastal ili Rupurut?
Vracam se starom poroku...mišicima :P
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 14:11
  žgaravica navece... nemam pojma od cega... dosta cesto mi se to dogadja, ako jedem nesto slano pogotovo
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 14:14

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

  žgaravica navece... nemam pojma od cega... dosta cesto mi se to dogadja, ako jedem nesto slano pogotovo
 

Meni u zadnje vrijeme vise nije.. ne smeta mi ni kapula ni nista.. ne kuzim

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.