New Posts New Posts RSS Feed - Vrtim se u krug i nije mi dobro
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vrtim se u krug i nije mi dobro

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
Author
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 16:57
To je već obrok.Osobno bih uz to još dodao malo raženog kruha, čisto iz razloga jer si u takvoj fazi prejedanja, da te taman zasiti do nekog sljedećeg obroka za 3-4 sata.Pa kad uloviš zdravu rutinu, onda se reguliraj kako ti paše.
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 16:46
Ma ni ja do sad nisam pio whey,kupio sam ga samo da si mogu deserte slagat jer sam slatko skroz izbacio a volim slatko pa me je i to izbacivanje takvih slastica dovelo u ovo stanje...
Sad sam si složio veliku salatu i sardine sa bučinim uljem,budemo vidjeli kak to funkcionira...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 16:43
To je još najmanji problem :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 16:37
Kako bi se reklo, tko voli nek' izvoli :)
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 16:31
Smile Možeš ga uklopiti u sve ako ti je tako praktično i ne ostat toliko gladan ako sve drugo posložiš.

I ja sam za što manje tog wheya, volim pojesti konkretno, ali se i time mogu zasitit ako zatreba. Praktično....samo to. A da se sve više bespotrebno lupa po nekim stvarima to je istina....to su već neke druge priče :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 16:26
Meni nije jasno zašto ljudi uopće konzumiraju whey osim u PWM.Izuzmimo iz toga bodybuildere, to mogu shvatiti.Osobno ga ne koristim, ne kažem da neću...nikad se ne zna.Ali nikad mi neće biti zamjena za obrok.Radije pecivo i šunka...ma bilo što konkretno što će zasitit moju vlastitu potrebu za hranom, a ne zato što je jedan jednom rekao da moram uzeti toliko i toliko proteina u sebe.I ostati gladan.To je za mene već konzumerizam, a vidim da toga ovdje ima dosta.
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 16:14
Ja ne bih rekla da su preblagi obroci nego su vjerojatno krivo iskombinirani.....da li ce zobene bit zasitne ili ne uglavnom ovisi o tome s čime se kombiniraju. Naravno da je i do razlika kod svakog od nas ali uglavnom je to pitanje pravilnih omjera.

Zato ja smatram da je ovdje 200g svih tih pahuljica nepotrebno, a fale masti da zasite i uravnoteže ...nagli pad šećera ovdje napravi sranje prije nego zobene same po sebi, bar bih ja to tako rekla...dodaj na to 2 banane i whey, i eto ti..
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 14:52
Stari, nisam ja ništa loše mislio.Samo sam ti dao konstruktivnu kritiku, jer sa obzirom kako si opisao svoje stanje smatram da su ti to preblagi obroci i zato uvijek završiš prejeden.Meni te zobene nisu zasitne uopće i jedem ih jako rijetko eventualno ujutro, no nakon njih maksimalno sat vremena, opet je nešto u kljunu.
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2014 at 13:11

Probaj dodat neke masti i smanji uh-e...moje misljenje je da bi to moglo radit problem kod te gladi...i sto vise krute hrane, kuhane :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2014 at 22:06
I da,pahuljice sam stavio u whey da bude ko kasa,nisam whey pio sam...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2014 at 22:05
Nisam mogao nista drugo kuhat jer nisam imao vremena i mama je pekla kplace pa nisam htio smetat...pahuljice su takve jer je pakovanje mjesano takvo,zobeno mlijeko je sa vanilijom i dobro mi je i zato sam ga uzeo,ne vidim u cemu je problem,pa hrpa ljudi ovdje jede zobene sa mlijekom...
Back to Top
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2014 at 19:04
Ne razumijem ja tu tvoju prehranu.Jedeš 3 vrste pahuljica i piješ whey.Prvo, zašto piješ toliko wheya kad ne treniraš?Pojedi nešto konkretno.Napravi omlet od 3 jaja i malo sira, sa fetom dve raženog kruha.Jedi konkretne obroke i sve će ti biti puno lakše.Pirove, zobene, kukuruzne pahuljice, zobeno mlijeko...otkud ti ideje za te namirnice..i počni trenirat, jer je očito da nemaš motivacije i stalno odgađaš.Baci se na pod i napravi sklekova koliko možeš.I to je trening.Pola sata svaki dan imaš sigurno.
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2014 at 16:47
I morat ću preko dana samo proteine i povrće u večim količinama jer ove kombinacija gdje jedem voće i zobene sa wheyem me čini samo još gladnijim,povrća mogu pojest više zbog kalorija i to me koliko toliko zasiti dok ove zobene ništa,još gorije...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2014 at 13:32
Danas prvi obrok whey sa zobenim mlijekom i 200g pirovih pahuljica a maloprije whey sa vodom i 150g mješano zobene,pirove i kukuruzne pahuljice i 2 banane...mama je zauzela kuhinju sa kolačima pa nisam mogao ništa drugo...trening će pričekat neko vrijeme pošto imam puno posla doma...ali planiram od nove godine krenut kak spada...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2014 at 15:29
Vidio sam ranije prepisku, potpuno razumijem tu potrebu za zderanjem jer i sam sam takve prirode :)
Mislim da je Gym il netko vec rekao u  postovima prije, rasporedi ponovno obroke u par manjih, doci ce sve na svoje kad se naviknes na takav unos da se kroz dan odrazavas sitim/polusitim, jer ja također pojedem sramotno puno, trpam ko životinja ukoliko sam na samo dva obroka dnevno...Clean obroci ne dolaze u obzir (ukoliko se ne radi isključivo o varivima)  kod mene kada pregladnim, jednostavno su me prelagani, prmalo ukusni i zanimljvi da bi me to zadovoljilo u trenutku zvijerske gladi. Tako da ispadne da maknem 5-6 tanjura grah variva, pol bunceka , koji kolač i poslje pušem :)
Sada sam na 3 i to mi je u redu, održivo....nemam te extreme ili glada ili prevelike sitosti do mučnine, a navikenm se za cca 2 tjedna na bilo koju rutinu. tako da ako jedem 6x dnevno , kada prekinem umirem svaka 2-3 sata od gladi. Kada sam počeo jesti 2x dnevno nisam gladan po 5-6 sati u komadu i više...tak da brzo buš bilo koju rutinu prihvatio kao normalnu i navikao tijelo na taj raspored...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2014 at 13:06
Što se gladi tiće,stvarno mi je sve zbrkano,pojeo jednu jabuku ili 2 bureka isto sam gladan kasnije...najgorije mi je pošto me tok puklo pa sam u par dana trpo razne gluposti,čokolade,peciva sad mi je sva hrana loša za jest i samo slatko me traži,nekad mi je pečena puter tikva bila super a sinoć odurno za jest...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.