New Posts New Posts RSS Feed - never give up :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

never give up :)

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
ero-sa-ovoga View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 100
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ero-sa-ovoga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2014 at 14:42
Također mislim da ti je kilaža premalena.Mene full body baš rasturi tako da mislim da je vjerojatno u tome problem.
Mens sana in corpore sano!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2014 at 14:28


Još jedna za krv, znoj i suze Tongue Sve ti u inboxu piše Wink Ne znam zašto neki imaju potrebu umrijeti na svakom treningu ali i je moguće da ti je potrebno nešto povećati, pojačati...da li dignuti težinu malo ili smanjiti pauze, drukčije grupirati mišićne skupine ili nešto treće, treba vidjeti kako trening izgleda i da li je forma dobra.

Nema straha od povećavanja težina ako ti je prelagano, 4 kg je vrlo vjerojatno prelagano za neke vježbe...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2014 at 12:54
Mislim da su mi težine nekako ok jer prije su bile dosta manje, sad tek ovih par full body treninga su veće, a dok sam split radila manje su bile. Jer valjda tamo sam dosta iscrpila tu jednu odnosno dvije skupine, a sada napravim recimo zgibove, pa čučnjeve, u međuvremenu mi se taj dio nekako odmori, uglavnom kao manji umor osjećam kompletno, ali vidim po težinama i svemu da je kvalitetnije, nego prije.. Ako shvaćaš.. Strah me povećavati još težine jer sam tek počela raditi sa tim bučicama (težina je ja mislim 4 kg)
Back to Top
Fortitudo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fortitudo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2014 at 18:08
Originally posted by never-give-up never-give-up wrote:

Help help
Znači do sada sam radila nekakav split trening, gdje sam odvajala mišićne skupine po danima. Sada ugnjavila sam malo @gym_girl pa mi je dala savjet da idem na full body. Ja sam napravila dva takva treninga, i nekako puno manje sam se iscrpila, odabrala sam kako mi je rekla za svaku skupinu po 1-2 vježbe, ja sam 2, znači ukupno je bilo 12 vježbi, 3-4 serije (pola vježbi 4, pola 3) i svaka serija po 12 ponavljanja. Sad ne znam trebam li povećati serije,ponavljanja,težine ili što drugo promjeniti.. Uglavnom zbunjena sam    

Ja bi zasigurno povećao težine. Ne radiš s optimalnim težinama pa zato nemaš osjećaj da si dobro odradila trening. Povećaj težine toliko da možeš odraditi 10-12 ponavljanja. Ako imaš toliko snage da možeš u toj vježbi napraviti još nekoliko ponavljanja iznad 10-12 znači da je mala težina i da je treba povećati. Smile

Napravi kako sam ti napisao pa javi jesi li osjetila nekakvu razliku u treningu. Wink
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2014 at 08:00
Help help
Znači do sada sam radila nekakav split trening, gdje sam odvajala mišićne skupine po danima. Sada ugnjavila sam malo @gym_girl pa mi je dala savjet da idem na full body. Ja sam napravila dva takva treninga, i nekako puno manje sam se iscrpila, odabrala sam kako mi je rekla za svaku skupinu po 1-2 vježbe, ja sam 2, znači ukupno je bilo 12 vježbi, 3-4 serije (pola vježbi 4, pola 3) i svaka serija po 12 ponavljanja. Sad ne znam trebam li povećati serije,ponavljanja,težine ili što drugo promjeniti.. Uglavnom zbunjena sam    
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 20:40
Never, pogledaj u mojem postu kak se slike postaju, cijela leđa a ne piksel leđa :-).
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 19:06
Ja sam mislila na sliku nogu općenito da čujem koji komentar kako napredujem
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 17:08
O bože mili strašno hahaa
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 16:38
Stavit cu koljena kad budem kod nekog prakticnijeg ogledala :D
Nikako ne mogu normalno noge slikati kad nemam veliko ogledalo
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 14:54
@ Never a zašto??, stavi sliku lakta ili koljena :-) da vidimo genetiku :-)

@ Mett i Dena o čemu vi?? :-) :-),ja sam samo kratio vrijeme dok je mala bila na koncertu ZG mališana.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 14:00
hahahahahah
Joj joj
Nema slika
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 12:45
Nemoj sada bacati na mene ja sam zauzet :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 12:34
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Sram vas bilo možete joj biti otac oboje

...osobno malu branimWink....a  da se vidi genetika ...to ništa...je li....koji ste vi ćiribimbašiBig smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 12:24
Sram vas bilo možete joj biti otac oboje
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 12:22
Originally posted by FitKralj FitKralj wrote:

, Never posta takve fragmentiće da me već oči peku od naprezanja, a ja sam ipak već u godinama

LOL...al su ti oči na rezervi ...dolij koju kapLOLLOL...aj ti sad zamisli kakva je dalje..Wink

Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2014 at 12:16
, Never posta takve fragmentiće da me već oči peku od naprezanja, a ja sam ipak već u godinama
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.