New Posts New Posts RSS Feed - zobena kaša ili zobene pahuljice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zobena kaša ili zobene pahuljice

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2014 at 16:28
Pozz, što se tiče učinkovitosti i zdravlja ja mislim da nema velike razlike između kaše i pahuljica ali zato u pripremi ima, puno više vremena zahtjeva kaša, nju trebaš kuhat, ako se ne varam zadnji put kad sam je kuha treebalo mi je više od sat vremena a i tad mi je bila pre tvrda za moj ukus, što se tiče pahuljica, njih mi je dovoljno potopit u vodi preko noć, ujutro izlit višak, začinit i pojest, svega 5 min posla, govorim o krupnom tipu zobenih pahuljica, one sitne ne treba ni potopit, one nabubre i omekšaju u 20 min...
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
zdravZivot View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zdravZivot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2014 at 15:27
Poz, evo jedno pitanje. Svugdje citam da ljudi objasnjavaju sta je sta , a nigdje nisam vidio dal je netko spomenuo dali ima nekih vecih razlika sto se na ucinkovitost i zdravlje tice izmedu kase i pahuljica. E pa koje je bolje i dali je neka bitna razlika izmedu njih? Hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.