New Posts New Posts RSS Feed - ispovijedaonica :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ispovijedaonica :)

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2008 at 21:27
ohohohoho kad bi se ja grizla...ne,ja jednostavno kad se prejedem ništa ne jedem dok ne pocne želudac pitat,dakle nekih 6 sati iza...to je ubiti to
nije se zdravo grist
primjer:
ja sam jucer za veceru pojela pizzu,ali osim toga sam samo jela salatu s tunom za rucak
danas sam jela samo voce i jogurt,ali sam sladoled pojela popodne(na bundeku hihi) i sad cu još jogurt i 2 male banane i to je to...
moraš si samo rasporedit kalorije pa te nece grist savjest

e offtopic:da ne otvaram novu temu radi bzvz pitanja koje me zanima: što mislite o žvakama,dali su nezdrave i koliko? jeste (ko ja) ovisni o njima?
 

Edited by šparogica
By:©parogica:)
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2008 at 17:44
koliko cesto zgriješite? pritom mislim na hranu i dali onda imate nekakav "ritual" za to? npr. post, preskociti obrok,detoksikacija,jaci trening...?
jucer sam bila na djecjem rođendanu i naravno pod prisilom morala probati barem 6 kolaca,pa me savjest još i danas pece...narocito zato kaj se ljeto bliži...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.