New Posts New Posts RSS Feed - pomoc !!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc !!!

 Post Reply Post Reply
Author
nidjam View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2014
Location: jablanica
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nidjam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomoc !!!
    Posted: 19 Listopad 2014 at 00:25
neki nacin kako se rijesiti upaljenih tetiva?
mb
Back to Top
runner_342 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2013
Location: ZG
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote runner_342 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2014 at 17:25
Uff, ovo je fkt dugi period - ja sam morala zbog ozlijede pauzirat 1,5 god (fascija napukla od previse maratona), i rekose mi da moram krenut kao da nikad u zivotu nisam potrcala ni 100m.. znaci ono 1min hodanja - min trcanja dok se tijelo ne prilagodi...

A za tvoj problem.. Da nije mozda utjecaj tenisica ili ako je teren neravan da te to ne muci? Cudno mi je to :S
Back to Top
nidjam View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2014
Location: jablanica
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nidjam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2014 at 10:24
nekih 4-5 godina nisam trcao, a krenuo sam sa 15 minuta trcanja dnevno po zemljanoj podlozi... a tempo... nekih 6 minuta po kilometru
mb
Back to Top
runner_342 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2013
Location: ZG
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote runner_342 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2014 at 03:14
Moje prvo pitanje - koliko dugo nisi trcao?

2. S kakvim treninzima si krenuo? Odmah na neku kilometrazu ili?

3. Tempo? 
Back to Top
nidjam View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2014
Location: jablanica
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nidjam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2014 at 02:43
pozdrav, imam problem, napravio sam veliku pauzu sto se tice treninga trcanja.  Nedavno sam ponovo poceo trcati, i nakon 5-6 treninga osjetim strasnu bol u skocnim zglobovima, s tim da nisam imao nikakvo uganuce zgloba...  dal je problem u tetivama ili cemu vec.... kako to da saniram... svaka pomoc dobro dosla .... hvala
mb
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.