New Posts New Posts RSS Feed - Transformacija-in progress
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Transformacija-in progress

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 16>
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2015 at 19:13
Nikša di je zapelo?
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2015 at 19:09
Bok ljudi.
Evo da se javim i napišem par stvari.Više me je nekako sram pisat na forumu jer sam ja očito samo jak na riječima a na djelima zakažem.Početnik koji brzo odustane mislim da je to moja priča koja je već svima dosadila.Volio bih bit tip čovjeka koji nikad ne odustaje,koji prelazi sve prepreke u životu i koji radi na ostvarivanju svog sna a ja nekako sve suprotno od ovog.Svaki put kad odustanem iznevjerim sebe i sve vas koji mi dajete podršku i pomažete mi.
Neznam ni o čemu bih pisao,toliko toga bih volio napisati ali moram to nekako prvo složit u glavi pa tek onda napisati.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2015 at 23:21
Haha suosjećam s tobom, već sam poludio, krenem se držat svega pa mi više sve dosadi...sad jedem sve pred sobom jedino gledam da ne jedem baš čokolade i to i da ne jedem UH navečer, al sad bogme mažem krumpira samo tako haha, a u jednu ruku mislim da je to i OK jer sam u zadnje vrijeme dobio dosta snage, jer puna mi je kapa moje deficitirane prehrane pa svo moje društvo iz teretane diže više kila od mene i to me nervira, od nekih treniram duplo, ako ne i troduplo više i onda su ti opet jači od mene, e reko sam nećeš razbojniče i sad treniram ko RAMBO i opterećujem se s velikim kilažama na treninzima i pokazalo se OK, vizualno se nisam udebljao, a snage sam dobio i tako mi paše, uglavnom prsa su mi oduvijek bolna točka, pred cca. 3 mjeseca nisam mogao ni 60kg, sad se to diglo na 80 kg, čučanj mi je onakoo...100kg makar to uopće nije puno, a jedino gdje sam dosta jak je mrtvo dizanje 160kg, nadam se da će se to dignut vremenom jer kroz ovakvu trenutnu prehranu osjećam dosta snage na treninzima, više nego kod prijašnje low carb prehrane...

U biti najgore mi je to što znam jakoo puno i o prehrani i o treniranju, a dosta toga ne primjenjujem na sebi što se tiče prehrane prvenstveno pa ne dobivam neke vizualne rezultate, ali više snage = više mišića = veći BMR i smatram da mi treba neka mišićna masa veća koju ću moći definirati kad budem htio, ja mislim da ću ostati neko vrijeme na ovakvoj prehrani s dosta UH jer mi odgovara zbog snage, a kad dođem do stotke na benchu možda se bacim na neku defku, onda ću valjda uspjeti u nakanama..

Niksa, ne odustaj, ako se ne drzis prehrane bar se drzi treninga, svakako je korisno jedno ako ne drugo
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2015 at 23:46
Hvala ti na odgovoru.Pa evo da razmijenimo malo iskustva :)
Evo ti jedan savjet koji ce ti puno pomoći ako ga se budes pridržavao a to je:
Nikad se nemoj usporedivat s drugima.Nismo svi iste građe,genetike da bi napredovali jednako brzo.Neko moze raditi malo pa opet bolje izgledat od onog koji se ubija od rada.Ali nakon određenog vremena znas kako recu:Hard work beat talent ;) Zavisi ti i tip tijela za daljnje napredovanje jer svaki tip tijela ima prednosti i mane.Tako da se time ne opterećuješ.

A sto se tice ovog sto si napisao za prehranu neznam zašto tako ne gledam ali ako treniram volim strogo pazit na prehranu da sve bude 1/1 jer jedino tako se osjećam ispunjeno i imam samopouzdanja i znam da napredujem a ako cu se ja tokom dana ubijat od hrane i onda odradit trening meni to jednostavno nije to jer znam da tako ne napredujem nego sam odradio samo taj trening da ispunim osjećaj krivnje.Jer sto se tice ovog sporta i onih koji se bave njime treba bit uporan imat volje jebeno se odricat puno stvari,proliti krvi,znoja suza na litre da bi ostvario svoj cilj.Jer znas kako se kaze:da je lako svi bi to radili.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2015 at 23:50
Ah da posto sam na mobitelu onda mi je malo tesko napisati veliku količinu teksta :D
Sto se tice ovog sto si rekao ja se isto dosta educiran o prehrani i treningu ali neznam zašto to ne primijenim na sebe.Toliko znanja a tek sam se počeo educirati i učiti i mogu reci da je zbilja jako zanjimljivo učiti nove stvari koje nisam znao a najviše mi je drago sto me zanjima ovaj sport i volim citati i učiti educirati se.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2015 at 00:15
Slažem se, ne mogu reći da sam neki ''FITNESS TRENER'' ,daleko od toga, danas su svi fitness treneri i svi trabunjaju bezveze, pa često i krivo, svatko tko trenira par godina već će mislit da sve zna oko svega, ja mogu reći da sam u zadnje skoro dvije godine dosta toga naučio, ali znanja uvijek fali. Ali jedno je sigurno, na prijašnjim treninzima nikako nisam davao maksimum od sebe, zato sam godinu dana dizao na benchu max. od 60 kila, a čim sam počeo forsirati vježbe za prsa, odmah sam napredovao relativno brzo 20-ak kila i mogu svakako reći da su mi bučice godile više od čistog bencha, više mi aktiviraju prsa potisak na kosoj ili ravnoj klupi s bučicama ,a isto tako i razvlačenja, ta vježba mi je definitivno vrh.

Ovo što sam sad rekao se odnosi na to što si rekao da nismo svi iste genetike itd. ,to jasno stoji, ali ako stagniram godinu dana na benchu 60kg onda se zna da nešto nije OK, nisam se opterećivao koliko mi je potrebno i to je to, a zapravo je jednostavno, dobro pojedi i napravi dobar trening i to je to
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2015 at 07:13
@r4mb0 Samo jako i ici ce to.Samo budi strpljiv i uporan a rezultati ce doci sami od sebe. Wink

Evo ljudi jutros sam odradio jedan lagani kardio trening u trajanju 30 min.Osjećaj nakon treninga je bio fantastičan.
Onaj osjećaj kad se masne naslage tope Hug.Počeo sam s pravilnom prehranom,pa idemo to izgurat do kraja.Naručio sam whey proteine jutros jer sam stare potrošio i idemo samo jako i odlučno naprijed.Sinoć sam za večeru pojeo 2 jaja prigana na malo maslaca i s tim jednu rajčicu s malo soli.Kasnije je tata nakon što se vratio iz trgovine donio doma puno grickalica i pitao mene ocu li.Samo sam kratko odgovorio ne.Onda sam se premišljao ocu li uzeti,necu li uzet i onda sam se zapitao:dali je meni ovo stvarno potrebno i dali ce mi ovo pomoci da ostvarim svoj cilj.Odgovor je bio jasan tako da sam taj test prošao i ponosan sam na sebe.Možda je nekome to skroz glupo zvuči ali ta mala stvar je za mene velika stvar i čini me sretnim.Smile
Back to Top
MarkoLFC View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MarkoLFC Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2015 at 09:06
Pozdrav, nisam citao sve postove jer mi stvarno neda, ali sam imao slican problem. Imao sam na visinu od 173cm 90 kila. Sa te kilaze sam pao na 73 kile i jos sam izraso te uz konstante treninge i prehranu sve ide bez problema. Dijeta je bila slicna KETOGENOJ dijeti, ali jedes kad si gladan i pazis na svaku namirnicu. Sto manje ugljikohidrata to bolje. Drzi se najvise kardio treninga jer ce ti oni tu najvise pomoci. I nemoj odustajat, kada vidis na vagi da kile idu same od sebe onda jedva cekas da ujutro stanes na vagu. Vjerovatno ces imati problema da ti kilaza jedno vrijeme stoji bez obzira na to kolko se trudis, ali to je normalno.
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2015 at 16:44
Hvala ti na savjetima.Uzet cu u obzir :D
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2015 at 20:21
Ljudi sutra stavljam slike da možete vidjet moj napredak i stavit cu sliku sprave za zgibove koju mi je tata napokon Bogu hvala napravio.Stay tuned :)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 07:54
Evo ljudi slika da mozete pratit napredak,ovo me sestra malo smotano slikala ali nema veze :D





Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 07:56
Prihvaćam i pohvalu i kritiku pa slobodno komentirajte.
This is just the begging :)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 08:06
Zaboravio sam napisati:
Kilaža jutros poslije jutarnjeg cardia,pojeo sam zobene i popio whey:
117KG
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 08:21
Bravo Nikša, vidi se napredak, vidim tek ti je 17 uz tjelovježbu nemoj zanemariti kvalitetnu klopu. 

Edit: vidim da si s Pelješca, koliko di daleko od mora tj. plivaš li?


Edited by FitKralj - 07 Kolovoz 2015 at 08:32
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 09:44
Tebi su sve masti na abdomenu, samo jako bajo moj i otici ce to sve :)
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2015 at 13:53
Hvala na komentarima.
@FitKralj Ovo ljeto se nisam puno kupao a i kad bih posao na kupanje vise je to bilo kupanje i igranje sa mladim bratom i sestrom tako da nisam plivao.
@r4mb0 Da najkritičnije mi je trbuh ali s pravilnom prehranom i tjelovjezbom ici ce to 💪
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.