New Posts New Posts RSS Feed - Transformacija-in progress
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Transformacija-in progress

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 16>
Author
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2015 at 20:25
Evo ljudi upravo odrađen trening,nakon treninga sam popio proteine i pojeo jednu bananu.
Trening sam sam osmislio i jako mi se sviđa i svaki put ubacim nešto novo u program.
Vidio sam na fitness blogu da je par ljudi pisalo programe za smršaviti pa ću vidjeti i probati jer volim isprobavati nove stvari.Slikice trenutne forme stavljam sutra ujutro na prazan želudac.
Prije možda 1-2 mjeseca kad sam se bio zapustio,nisam vjezbao kad sam se vagao imao sam 120 kg a danas kažem ja sebi:idem se izvagat onako čisto da vidim na čemu sam koliko kg trenutno kg imam kad vaga pokaže 112 kg.Bilo mi je drago i ponosan sam na sebe.Imam dosta ciljeva koje sam si zacrtao i koje planiram ostvarit.Cijelo ljeto ću masimalno pazit na prehranu i trening.Želim napravit zvijer od sebe u pozitivnom smislu te riječi :D

Ovako nekad me pukne želja za pisanjem a imam još toliko toga za napisat.
Hvala svima onima koji me podržaju u ovome što radim.

Transformation in progress-stay tuned momci i cure.

Pozz od mene do sutra :D

Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2015 at 22:38
Ajde super, ja sam se isto malo zapustio dok je škola trajala(zapustio = nisam napredovao), Samo sam pazio na prehranu, a trening eventualno 2x tjedno u teretani čisto da očuvam snagu, što sam i uspio.

Sretno i tebi kao i meni ovo ljeto
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2015 at 08:28
Hvala ti puno r4mb0 :)

Želim ti da i ti uspiješ sa svojim ciljem a kod mene se radi punom parom po pitanju treninga i prehrane.

Evo slika trenutne forme:
Ove prve dvije slike su amo reći s početka transformacije:



A ove sad ostale slike su slikane jutros nakon buđenja:







Možda su neke slike malo mutne jer nije bas bilo svijetla ali ja mislim da ce bit u redu.
Evo ljudi komentirajte-dobrodošle kritike i pohvale :))


Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2015 at 12:31
Ajmo ljudi komentirajte,nešto ste mi slabo aktivni u zadnje vrijeme
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2015 at 13:09
Vidi se napredak. Mislim da imaš potencijala za dobro se razviti, samo treba skinuti trbuh, mislim da ti je to najveći problem.
Samo nastavi s radom, nemoj odustati
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2015 at 15:16
@never-give-up Hvala ti puno,jako puno mi znače ove tvoje riječi,puno ti hvala na podršci  i nastavljamo dalje samo jako.
Teško mi padaju ovi dani odmora(bez treninga)ali treba se tijelo odmoriti.
Napisati ću kasnije kako treniram,prehranu otprilike kako se hranim i još neka moja razmišljanja u vezi s ciljem,da vidite što mi se to mota po glavi :D
Never-give-up Nemožeš vjerovati koliko puno mi znači ovo što si napisala,jer oduvijek sanjam i maštam o tome kako imati fit tijelo,oduvijek mislim da imam potencijala za to a kad to još netko reče to mi stvarno puno znači i drago mi je da imam neki san i cilj u životu. :)

Neznam zašto ali uvijek kad pišem neki post uvijek kad počnem pisati mislim neću dugo a onda se raspišem i riječi same dolaze.

Puno hvala svima koji su uz mene i koji mi davaju motivaciju i podršku.To mi mnogo znači.
Slobodno komentirajte prihvaćam i kritiku i pohvalu.
Javljam se opet navečer pozz :)
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2015 at 21:40
Ma ništa.
Samo ti piši
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2015 at 23:25
Bok ljudi evo da se javim.
Počet ću sa svojom prehranom.Evo ovako pošto me fitness(izgradnja tijela)jako zanjima i odavno se zanjimam za to onda sam dosta čitao i učio po forumima tako da znam o prehrani osnovno koliko mi treba za napredak.Uglavnom pošto želim smršaviti tj definirati se ali ne izgubiti s tim dosta mišićne mase nego izgubiti masno tkivo i sačuvati snagu i mišićnu masu.Shodno s tim nastojim unositi jako puno proteina,ugljikohidrate unašam ali u manjim mjerama i malo masti.Kako sam bio rekao da ću se svom cilju maksimalno posvetiti,odmah sam stvar uzeo u svoje ruke.Tako da jedem dosta piletine,jaja,ribe te ostalih stvari koje imaju proteina te sebi nastojim svaki obrok osigurat da mi obrok sadrži proteine.Volim jesti raznoliko,kuhanu hranu,također pazim na pripremu hrane da to što pripremam bude što zdravije.Ugljikohidrate unašam uglavnom kompleksne,kruh sam skroz izbaio iz prehrane te također svu junk hranu.Toliko o prehrani :)

Što se tiče treninga sam sam osmislio sebi trening koji ide ovako:
Znači radim 3 kruga vježbi,
1 krug sadržava.20 sklekova,20 trbušnjaka,20 propadanja na stolici te nakon toga 1 min plank
Tako radim 3 kruga samo što svaki krug mijenjam vrstu sklekova i trbušnjaka
Onda nakon toga zavisi kako kad uvijek ubacim nešto drugačije.
Danas sam radio ovo što sam napisao te nakon toga preskakanje vijače 100 ponavljanja,propadanja na stolici samo sam stavio noge na viši položaj da bude teže.Ovo sam radio zbog mind-muscle connection to jest htio sam se 100%fokusirati na triceps te sam onda apravio još 10-15 uskih sklekova za triceps onda sam odradio 10-15 sklekova na dvije stolice sam stavio ruke i digao noge na viši položaj da bude teže te sam za kraj odradio step 50 ponavljanja.

Trening uvijek odradim kako sam gore u prvom dijelu napisao samo što nekad promijenim ovaj drugi dio.Nekad ubacim čučnjeve s opterećenjem,dizanje na prste(za listove) itd...

Baš sam se raspisao u ovom postu neznam ni ja odakle mi ovoliko teksta i riječi ali kad počnem pisati onda volim se raspisati.Hvala vam svima na dosadašnjoj podršci i motivaciji.

Slobodno komentirajte,prihvaćam kritiku i pohvalu i jako bih volio čuti vaša mišljenja te savjete i neke vaše prijedloge ili u vezi treninga tako i prehrana.

Jako su me motivirale riječi od never-give-up i drago mi je jer odavno sam sanjao ovaj san i mislio kako imam potencijala za ovaj sport te mi je drago čuti kad mi još netko potvrdi to isto.

Evo za kraj jedan motivation quote:
"Nemožete slomiti onog čovjeka koji sebe lomi svaki dan"

Toliko od mene za danas i očekujem vaše komentare. Hug
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2015 at 18:29
Ajmo ljudi komentirajte,želim čuti vaša mišljenja i kritike,te savjete ako je nešto potrebno ubaciti/izbaciti i promijeniti ili iubaciti u prehrani.
Slabo nešto komentirate ovih dana.
:)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2015 at 10:55
Originally posted by NiksaV NiksaV wrote:

Bok ljudi evo da se javim.
Počet ću sa svojom prehranom.Evo ovako pošto me fitness(izgradnja tijela)jako zanjima i odavno se zanjimam za to onda sam dosta čitao i učio po forumima tako da znam o prehrani osnovno koliko mi treba za napredak.Uglavnom pošto želim smršaviti tj definirati se ali ne izgubiti s tim dosta mišićne mase nego izgubiti masno tkivo i sačuvati snagu i mišićnu masu.Shodno s tim nastojim unositi jako puno proteina,ugljikohidrate unašam ali u manjim mjerama i malo masti.Kako sam bio rekao da ću se svom cilju maksimalno posvetiti,odmah sam stvar uzeo u svoje ruke.Tako da jedem dosta piletine,jaja,ribe te ostalih stvari koje imaju proteina te sebi nastojim svaki obrok osigurat da mi obrok sadrži proteine.Volim jesti raznoliko,kuhanu hranu,također pazim na pripremu hrane da to što pripremam bude što zdravije.Ugljikohidrate unašam uglavnom kompleksne,kruh sam skroz izbaio iz prehrane te također svu junk hranu.Toliko o prehrani :) 

Od silnog teksta ništa ne znamo Big smile Jako puno, u manjim mjerama, malo, raznoliko, kuhano, što zdravije.......ama baš ništa Big smile

Originally posted by NiksaV NiksaV wrote:



Što se tiče treninga sam sam osmislio sebi trening koji ide ovako:
Znači radim 3 kruga vježbi,
1 krug sadržava.20 sklekova,20 trbušnjaka,20 propadanja na stolici te nakon toga 1 min plank
Tako radim 3 kruga samo što svaki krug mijenjam vrstu sklekova i trbušnjaka
Onda nakon toga zavisi kako kad uvijek ubacim nešto drugačije.
Danas sam radio ovo što sam napisao te nakon toga preskakanje vijače 100 ponavljanja,propadanja na stolici samo sam stavio noge na viši položaj da bude teže.Ovo sam radio zbog mind-muscle connection to jest htio sam se 100%fokusirati na triceps te sam onda apravio još 10-15 uskih sklekova za triceps onda sam odradio 10-15 sklekova na dvije stolice sam stavio ruke i digao noge na viši položaj da bude teže te sam za kraj odradio step 50 ponavljanja.

Trening uvijek odradim kako sam gore u prvom dijelu napisao samo što nekad promijenim ovaj drugi dio.Nekad ubacim čučnjeve s opterećenjem,dizanje na prste(za listove) itd... 


Nakon tih 20 sklekova, propadanja, 1 min planka ... staneš bez obzira na to koliko još ide? Ili je to otkaz?

Opterećenje za čučnjeve je koliko? Trbušnjaci su ti nepotrebni (ako radiš one sa potpunim podizanjem onda i kontraproduktivni) kao i ovo dizanje na prste......sve skupa mi je to slab trening za whey i bananu, i za neke veće rezultate :)

Inače, vrlo si drag i pristojan, no sve ok, opusti se Wink Napretka imaš ali imaš i još dosta posla ako su ti ciljevi tako visoki, no treba malo bolje konkretizirati taj jelovnik i poboljšati trening.....ići će, samo ovaj put budi uporan, dugotrajno prihvaćanje ovakvog načina života bitno je koliko i nabolji program prehrane i treninga.



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2015 at 12:01
Hvala ti na odgovoru pa evo da krenem pisat malo jasnije :D

Ovo što se tiče prehrane ovo da napišem konkretno i jasnije:
Znači u svakom obroku gledam da mi obrok sadrži proteine i ukljikohidrate,masti sve ovisi o vremenu tj dali je ručak ili recimo večera.
Evo primjer recimo jednog dana jelovnika:
Doručak:zobene pahuljice sa mlijekom
Međuobrok:Nekad pojedem kajganu a nekad pureće šunke s jogurtom
Ručak:Piletina,mljeveno meso,pošanj i druge zdrave stvari te uz ovaj obrok pojedem recimo rižu,kuhani krompir,povrće
Međuobrok:Isto kao i prvi međuobrok
Nakon treninga popijem whey sa 2 dl vode te onda otprilike 1:30-2h nakon toga pojedem večeru
Što se tiče prehrane recimo primjer jelovnika koji sam napisao nikad nisam gladan,i ovako mi odgovara sad neznam jesam li u pravu i jeli ovo u redu ili nije ako nešto nije u redu slobodno dajte savjet i vaše mišljenje.

Što se tiče treninga ovaj trening sam sam osmislio te nisam siguran dali je dobar trening,pretpostavljam po postu iznad da nije te bih volio čuti prijedlog kakav trening raditi.Što se tiče kad radim čučnjeve napunim u školsku torbu knjiga jer nemam utege kod kuće pa onda improviziram.Što se tiče treninga koji radim 20 ponavljanja mi nije max koliko mogu to jest ne radim do otkaza.

Nekako mi se čini da sam jako zbunjen kod vrste treninga koju trebam raditi.Neznam dali raditi maximalno sve do otkaza,dali raditi u ponavljanjima...

Gym girl očekujem tvoje mišljenje i komentar na temelju ovog što sam napisao ako mi možeš predložit i reći što ti misliš da bi bilo najbolje za raditi i što se tiče prehrane po tebi kako ti se čini.
Nisam lijena osoba i nije mi problem čitati na forumu dapače volim kad čitam i naučim nešto novo tako da ne tražim da mi se sve servira na gotovo nego želim da kad odradim trening da znam da je to to a ne želim da recimo na temelju ovog treninga koji sad radim da se nakon treninga pitam dali je to bio dobar trening i uvjeravam se da jest.Nije mi problem raditi bilo kakvu vrstu treninga,želim samo da radim najbolji trening koji mogu to jest trening koji je najbolji za ostvariti moj cilj te bi mi bilo krivo da radim nekakvu vrstu treninga ako to nije dobar trening i onda sebe uvjeravam da je takav trening dobar a rezultat značajninjih nema niti napretka.

Stvarno mi se sviđa ovakav način života i nekako jednostavno nemogu bez treninga.I kad mi je dan pauze najradije bih pošao treninrati jer sam jednostavno zavolio trening i nije mi problem poslušati vaša mišljenja i komentare,prijedloge i to primijeniti u svrhu poboljšanja sebe.
 
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2015 at 16:28
Nije mi jasno zasto masti jedes prema dobu dana, a ugljikohidate ne, trebalo bi biti obrnuto.

Nema tu puno filozofije, masti i proteini trebaju biti temelj prehrane, a uhljikohidrati ovisno o tjelesnoj aktivnosti, kako ka volim reci, prema zasluzi tj. oko treninga idealno ako si na definiciji...

Trening bez teretane ce tesko biti dobar kao u teretani, ali najbolje je preskakanje konopa, cucnjevi, sklekovi i plank, time ne mozes pogrijesiti...
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2015 at 16:36
Krivo si razumio ili sam ja krivo napisao.Ugljikohidrate jedem prema dobu dana . :)
Što se tiče treninga svjestan sam toga da bodyweight vježbe nemogu zamijeniti teretanu ali ne želim da mi to bude izgovor.Danas ću uzeti par sati vremena i pročitati na forumu par tema o bodyweight vježbama to jest treningu kod kuće pa će mi par stvari biti jasnije.A ovo što si napisao o treningu u potpunosti se slažem s tobom i hvala na savjetu .
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2015 at 17:44
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Nije mi jasno zasto masti jedes prema dobu dana, a ugljikohidate ne, trebalo bi biti obrnuto.

Nema tu puno filozofije, masti i proteini trebaju biti temelj prehrane, a uhljikohidrati ovisno o tjelesnoj aktivnosti, kako ka volim reci, prema zasluzi tj. oko treninga idealno ako si na definiciji...

Trening bez teretane ce tesko biti dobar kao u teretani, ali najbolje je preskakanje konopa, cucnjevi, sklekovi i plank, time ne mozes pogrijesiti...

[email protected] ti kao i UH koče hormon sinteza lipaze tj.mršavljenje ....još ako ih imaš u svakom obroku onda je mršavljenje pre sporo...najbolja kombinacija za mršavljenje je povrće i protein svaki obrok...a mastima se bazirat navečer prije spavanja.tipa jaja,tuna,kikriki... a koji badem priko dana gricnit ne smeta....


Edited by dena75 - 17 Lipanj 2015 at 18:01
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
NiksaV View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 30 Studeni 2013
Location: Dubrovnik
Status: Offline
Points: 205
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NiksaV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2015 at 18:06
Hvala dena75 na savjetu.Počet ću ovo primjenjivati u praksi i paziti na ove stvari :)
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2015 at 23:18
Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Nije mi jasno zasto masti jedes prema dobu dana, a ugljikohidate ne, trebalo bi biti obrnuto.

Nema tu puno filozofije, masti i proteini trebaju biti temelj prehrane, a uhljikohidrati ovisno o tjelesnoj aktivnosti, kako ka volim reci, prema zasluzi tj. oko treninga idealno ako si na definiciji...

Trening bez teretane ce tesko biti dobar kao u teretani, ali najbolje je preskakanje konopa, cucnjevi, sklekovi i plank, time ne mozes pogrijesiti...


[email protected] ti kao i UH koče hormon sinteza lipaze tj.mršavljenje ....još ako ih imaš u svakom obroku onda je mršavljenje pre sporo...najbolja kombinacija za mršavljenje je povrće i protein svaki obrok...a mastima se bazirat navečer prije spavanja.tipa jaja,tuna,kikriki... a koji badem priko dana gricnit ne smeta....



Da ne jedem masti u obrocima bio bih u prevelikom kalorijskom deficitu, ja na svojih cca. 95kg moram unositi dosta masti s obzirom da s to malo povrca i tih otprilike 180g proteina nikako ne mogu zadovoljiti svoje energetske potrebe, to ne znaci da ja sad jedem slaninu, ali svakako se ne bojim zumanjka, salatu lijepo zauljim i meso pecem na kokosovom ulju, jedem polumasne sireve i to je to
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.