New Posts New Posts RSS Feed - uradi sam  [;)]
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

uradi sam [;)]

 Post Reply Post Reply
Author
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: uradi sam [;)]
    Posted: 24 Kolovoz 2014 at 12:42
Ako ti se da uđi malo u detalje oko treninga,npr. treniraš li u teretani ili kod kuce, u koje vrijeme, koliko ti treninzi traju, koje tocno viježbe, kakvim redosljedom, koliko setova i na koliko ponavljanja, koliko ti traje odmor između serija i sl.
Lakše će nam ti bit pomoć...
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2014 at 00:21
Meni to ne drži vodu..

I besmisleno mi je... no opet svatko svoju teoriju vuče... Ima puno važnijih stvari od izoliranja trbušnih mišića...i njegovog pokazivanja i zatupljenih mišljenja da ćeš postići veći izgled... tj bolji kao i vidiljivost..mada što više izoliram to su mi manji.... tako da što manje ih radim ili uopće ne ..poklapa mi se sa ostatkom tijela.... neka se treniraju u čučnju... 

Bolje to nego svaki dan trbuh...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2014 at 21:34
Ovisi kako radi trbušne, jer to spada u skupinu mišića koji se mogu raditi svaki dan :)

Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2014 at 08:14
Previše trbušnih i previše rada.... odmoriti više definitivno... malo prije sam napisao ti :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
rudolfina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2014
Location: Split
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rudolfina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2014 at 20:14
Ekipa, slozila san si kako takav program kojeg se drzim par miseci i skroz san zadovoljna kako mi treninzi prolaze tj kako se osjecam nakon napravljenog treninga.. Tila bi Vas zamolit za pomoc da mi pomognete ako triba nesto prominit u mojoj rutini, neki prijedlog, sugestija ili mozda potpuna promjena programa.
Treniram 5-6 puta tjedno,taj 6. trening ako se dogodi odnosi se na lagani cardio od 20 - 25 min
Ponediljak: Prsa + biceps + trbusni
Utorak: HIIT + leđa
Srida: Triceps + gluteus + trbusni
Cetvrtak: noge
Petak: HIIT + sklekovi/trbusni/cucnjevi
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.